Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

eleştirilerinizi dikkate alarak yaptığım üçüncü çalışma...

misel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
y6uX5.jpg

hdyeats

🌱Yeni Üye🌱
bende bu işe yeni başladım ama dediklerine göre sade ve şık bi çalışma.Aradıklarının başlangıç aşaması böyle bir şey sanırım o yüzden ben beğendim.Eleştiren arkadaşların sessizliğinin bozulması dileğiyle.Başarılar.

Caylak90

🏅Acemi Tasarımcı🏅
emeğine sağlık.. daha güzel fontlar seçebilirsin..

Joymen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.trvitrin.com
Ablacım harflaer birbirine uzak duruyor, tel yazısı gereksiz ve küçük, mor şeridin gölgesi azalmalı, ince koyu bir alt katman şeklinde dursa daha güzel olur kanaatindeyim birde o işlem işaretleri olmasada olur daha sade olur. Başarılar ^_^

misel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ablacım harflaer birbirine uzak duruyor, tel yazısı gereksiz ve küçük, mor şeridin gölgesi azalmalı, ince koyu bir alt katman şeklinde dursa daha güzel olur kanaatindeyim birde o işlem işaretleri olmasada olur daha sade olur. Başarılar ^_^

dikkate alıcam teşekkürler :)

emrekayack

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tasarım olarak baktıgımızda cok bişey diyemicem ama bunu kagıda dökmek istersen arkadaki backgroundu kagıda isleyemezsin bu benzerlikte bi kagıda baskı uygularsın
ikinci olarakta dalga gibi yaptıgın vector renk olmak üzere uyumsuz oldugunu düşünüyorum sade ve dolu bi tasarım yapabilirsin (düz çizgilerle doldurup göz yormaya bilirsin)

gokselkaya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.gokselkaya.blogspot.com
biraz daha creative çalışman gerekiyor programı öğrenmekten ziyade daha fazla gözlem yapıp creative gönünü geliştirmen gerekiyor

reddark

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.akifkorkmaz.com
İşlem işaretleri olmamış sanki.
Font seçimi değiştirilmeli, boşluklar kaldırılıp
MALİ MÜŞAVİR
SERBEST MUHASEBECİ

gibi aynı hizalarda yapmanız güzel kılabilir.
Emboss kullanırken sadece kabarıklık vermek için değil ışığın geleceği yönü de ayarlamaya çalışmalısınız bence.

sss13

🌱Yeni Üye🌱
işlem işareti uymamış daha çok sanki bir etüt görseli gibi,onun dışında logo çok standart geldi herkesin kullandığı bişey,tel yazısı gereksiz gibi geldi,serbest muhasebeci yazısı da daha ortalayar yazsan daha iyi olabilirdi..sanırım biraz daha uğraşman gerek :(