Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

empati aile danışma merkezi için yaptığımız çalışmalar

womd

🌟Usta Tasarımcı🌟
yaptığımız diyorum çünkü bu çalışmaları 4 kişi birlikte yaptık. herkes bir ucundan tuttu ve ortaya böyle birşey çıktı. :smile: yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

portfolyoempati.jpg

Benzer konular

sagat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
e ve e den kalp bence budur
elinize sağlık tebrikler

womd

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkür ederim. zaten onlar da kalp şeklinde olanı beğendiler. :)

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
1. logo amblemine bakınca o kadar farklı şeyler geliyor ki aklıma..
Karmaşa.. Çıkmaz sokak.. Labirent gibi.. Sanki sonu kötüymüş gibi.. Amblem tek başına güzel.. Başka sektörlerde belki çok bile başarılı olabilirmiş ancak.. Yansıttığı şey kesinlikle empati gibi gelmedi bana..
2.logodaysa 1. logo ambleminin tam tersine.. Birlik kalp sevgi gibi çağrışımlar yer alıyor.. Ki bence 2. logo bu sebeple bu sektöre çok iyi gizmet edebilicek konuma gelmiş :)

Antetli k. kullanımı hoş.. Belki ortadaki amblemin saydamlığı biraz daha arttırılabilir.

Çok anladığımı söyliyemicek olsamda tasarım olarak web sitesi güzel gözüküyor.. Ancak renk kullanımı olarak.. Biraz fazla pembe kullanılmamış mı sizcede.. Sanki göz yoruyor.. Ama dediğim gibi ne yazıkki web çok fazla alanıma girmiyor :)

Ellerinize emeğinize sağlık. :)

womd

🌟Usta Tasarımcı🌟
1. logo amblemine bakınca o kadar farklı şeyler geliyor ki aklıma..
Karmaşa.. Çıkmaz sokak.. Labirent gibi.. Sanki sonu kötüymüş gibi.. Amblem tek başına güzel.. Başka sektörlerde belki çok bile başarılı olabilirmiş ancak.. Yansıttığı şey kesinlikle empati gibi gelmedi bana..
2.logodaysa 1. logo ambleminin tam tersine.. Birlik kalp sevgi gibi çağrışımlar yer alıyor.. Ki bence 2. logo bu sebeple bu sektöre çok iyi gizmet edebilicek konuma gelmiş :)

Antetli k. kullanımı hoş.. Belki ortadaki amblemin saydamlığı biraz daha arttırılabilir.

Çok anladığımı söyliyemicek olsamda tasarım olarak web sitesi güzel gözüküyor.. Ancak renk kullanımı olarak.. Biraz fazla pembe kullanılmamış mı sizcede.. Sanki göz yoruyor.. Ama dediğim gibi ne yazıkki web çok fazla alanıma girmiyor :)

Ellerinize emeğinize sağlık. :)

logolar ile ilgili yorumunuz için özellikle teşekkür ediyorum, güzel bir değerlendirmeydi. web sitesinin pembe tonu da burada gözüktüğü gibi cırtlak değil. browser'dan print screen alıp boyutu küçültünce böyle oldu maalesef.

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
logolar ile ilgili yorumunuz için özellikle teşekkür ediyorum, güzel bir değerlendirmeydi. web sitesinin pembe tonu da burada gözüktüğü gibi cırtlak değil. browser'dan print screen alıp boyutu küçültünce böyle oldu maalesef.

Çalışmalarımızı buraya değerlendirilsin diye koymuyormuyuz? :) İnsanlar genelde çok güzel çok süper yada olmamış yazsalarda bu tarz yorumların kimseye bir faydası olmuyor ne yazıkki :)

womd

🌟Usta Tasarımcı🌟
aynen katılıyorum..

FlameDance

♾️Grafik Gurusu♾️
Kalp olan çok güzel duruyor eline sağlık.

dt

🌟Usta Tasarımcı🌟
ikinci logo gayet hoş elinize sağlık.

womd

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkürler arkadaşlar..