Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

en iyi lazer yazıcı hangisi

r0tveil3r

🌱Yeni Üye🌱
slm arkadaşlar yazıcı araştırırken bu forumla tanıştım..
bnm de bi sorum olacak
yazıcı baskı kalitesinde aydinger cıktısı için 600x600 dpi yeterlimdir
yoksa 1200x1200 almamı kesinlikle tavsiye edermisiniz...
şimdiden teşekkürler..

mesela XEROX PHASER 3100MFP diye cok fonksiyonlu bir yazıcı var fiyatıda uygun fakat 600x600 baskı kalitesine sahip...

birde hp p2055d lazer yazıcı var buda 1200x1200

sizce ?

ozguryemen

🌱Yeni Üye🌱
HP'nin bütün orjinal tonerleri speragum ve sprey kullanıldığında koyulaşır. Tavsiyem HP'nin herhangi bir modeli. Yalnız dolum yaptırdığında eski 600dpi tonerlerden doldurt. Kesin çözüm. Böylece aydıngere simsiyah çıktı alabilirsin

bulletproof

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ayrı konu açmaya gerek yok sanırım, ben de siyah - beyaz, aydingere çıkış alacak bir yazıcı araştırıyorum. yıllarca 6L kullandık ki hala çalışıyor emektar. Geçen sene samsung ml-1610 aldım, fakat 6L kalitesinde bile değil, özellikle yazılar çok kırık çıkıyor. 1200x1200 dpi olarak, piyasada mevcut ve kullanıp memnun kaldığınız bir yazıcı tavsiyeniz olabilir mi? A4 çıktı ebatı yeterli

asikum

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende hp nin 5200 ü öneriyorum bende çıkışlarımı ondan alıyorum ve sonuç mükemmel sana tavsiyem de o ama kalıp üzerinde pozlama ayarını ve açmaq suyunun aarını da iyi yaparsanız çok mükkemmel sonuçlar elde edebilirsiniz :D

asikum

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slm arkadaşlar yazıcı araştırırken bu forumla tanıştım..
bnm de bi sorum olacak
yazıcı baskı kalitesinde aydinger cıktısı için 600x600 dpi yeterlimdir
yoksa 1200x1200 almamı kesinlikle tavsiye edermisiniz...
şimdiden teşekkürler..

mesela XEROX PHASER 3100MFP diye cok fonksiyonlu bir yazıcı var fiyatıda uygun fakat 600x600 baskı kalitesine sahip...

birde hp p2055d lazer yazıcı var buda 1200x1200

sizce ?

arkadaşım 1200 dp yi öneriyorum

bulletproof

🏆Pro Tasarımcı🏆
bende hp nin 5200 ü öneriyorum bende çıkışlarımı ondan alıyorum ve sonuç mükemmel sana tavsiyem de o ama kalıp üzerinde pozlama ayarını ve açmaq suyunun aarını da iyi yaparsanız çok mükkemmel sonuçlar elde edebilirsiniz :D

aslında a3 ihtiyacım pek yok, benim için biraz abartılı olabilir şimdilik bu yazıcı, HP P3005 fena durmuyor ama tavsiyeni değerlendireceğim, çok sağol..

transferbaskı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yazıcı çözümleriniz için lütfen irtibata geçiniz...Tüm baskılara uygun yazıcı modellerini size tanıtabilirim...İyi günler

webmanager

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Piyasadaki en iyi renkli laser yazıcıyı almayı düşünüyorum ne tavsiye edersiniz.

BAYRAM 19

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.golbasigazetesi.com
arkadaşlar yardımcı olurmusunuz. OKİ renkli laser yazıcı A3 ve yukarısını baskı yapabilen makina nasıldır? birde bu laser yazıcıların hangisinde en fazla baskıyı en ucuz maliyetle yapabiliyoruz? bilgisi olan var mı..

mulhi54

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.melihgürçkaya.com.tr
Lazer yazıcılarda Aydınger sorunu

Aydınger bir tür yağlı kağıt olduğundan ısı ile tonerin yapışması aynı zamanda yağ'da eridiğinden sorun oluyor. HP 5200 A3 yazan bir yazıcımız var ve aydınger çıktısında kirlilik var ve gerek yazı gerek şekiller soluk çıkıyor.. HP, lazer yazıcılarının aydıngeri desteklemediğini söylüyor Üstelik A3 ebatında asetat kağıtları da piyasada bulunmuyor. Gazete basıyoruz sorunu biz de çözemedik Yardımcı olursanız seviniriz.
Teşekkürler

mulhi54

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.melihgürçkaya.com.tr
Merhaba,Bizde de HP 5200L LAser var. Ama bu makinede aydınger seçeneği yok. Aydınger çıktısı sorunlu oluyor. HP aydıngeri desteklemediğini sylüyor.