Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Eps Converter

prok

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar ben grafik tasarıma yeni başladım. Freehand te tasarladıklarımı bastırmak için gittiğim ozalitçilerin çoğunda freehand formatlarından baskı alırken problem yaşıyorum. Acaba freehand dökümanlarını jpeg e yada daha bilindik formatlara dönüştürmek için bi dönüştürücü varmı bildiğiniz. Aradım ama sağlıklı bi sonuca ulaşamadım ben. Yardımlarınızı bekliyorum...

Benzer konular

gezici11

🏅Acemi Tasarımcı🏅
File / Export seçeneği işinizi görmüyor mu?

prok

🌱Yeni Üye🌱
file/export yapınca görüntü kaybı oluyo :S

prok

🌱Yeni Üye🌱
aDoBe kardeşim denedim yaptığını ama niyeyse o kayıp hala var. Layer ın tamamı değil. sadece bir kısmı yok.

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
ben dijital baskı için freehand'de yaptığım çalışmaları ilk önce fontları seçip convert ediyorum sonrada ya direkt olarak PDF formatında kaydederek yolluyorum yada EPS olarak kaydedip photoshopta sonra bu EPS yi TIFF yapıp yolluyorum hiç bir sorun olmuyor. ama fontları seçiğ convert etmezsen sorun oluyor yazılar güzgün çıkmıyor

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
aDoBe kardeşim denedim yaptığını ama niyeyse o kayıp hala var. Layer ın tamamı değil. sadece bir kısmı yok.

dostum sorunu bıraz da resımlerle felan anlatmaya calışırsan ssevinirim. bu şekilde sanırım yarddımcı olamıyorum sana