Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Er Dekorasyon firmasına yaptığım tasarım

Dexoy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Dekorasyon firması değil aslında dekorasyon ustasına ait bir site:) İçerik falanda olmuyor doğal olarak sadece kendini tanıtması için yapılan bir site yorumlarınızı bekliyorum.

erdeko.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

arapaho

🌱Yeni Üye🌱
sol üstteki er dekorasyon yazısı sitedeki boşluğa oranla biraz küçük kalmış bir iki punto daha büyüğü bir dene,ayrıca zemine gömülmüş çarpıcı ve dikkat çekici değil zeminden ayırıp göze çarpmasını sağlamalısın.bide sağ allta er dekorasyon yazıp telefon numarası vermişsin burdaki er dekorasyon yazısı ilk baştakine göre çok büyük kalmış,orada er dekorasyon yerine,bize ulaşın gibi tetikleyici bir metin deneyebilirsin,genel olarak iyi bir tasarım,tebrikler..

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
Çok fazla boşluk söz konusu , gözü doldurmasından yanayın özellikle bu tür çalışmalarda emeğine sağlık Başarılar...

ensargk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.buradanindir.net
Yorumum biraz moral bozucu olcak umarım eleştirilmeye açıksınızdır.

İçerik falanda olmuyor
"İçerik falanda olmuyor" Sizce bir web tasarımcı bu kelimeyi kullanmalı mı?. Tasarımda verilen mazemeden çok nasıl kullanacağın önemli bence. Hem içerik filanda olmuyo demişsin hemde 1024px site yapmışsın. Hocam eğer en iyi tasarımım bu yada bunu çok özenerek yaptım filan diyosan biraz ilham kaynağı alabileceğin web sitelerini dolaş derim. Siteyi açtığımda gözüme çarpan şu oldu doldurulmaya çalışılan büyük bir alan. Hocam sitede bütünlük yok kısacası. İyi çalışmalar

Dexoy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşım verilen içerik sadece tel numarası.Eğer verilen içeriğe göre site yapacak olsaydım 300-400 px site yapmam gerekirdi o da çok komik bir görüntü oluştururdu.Web sitesinden daha çok kartvizite benzerdi;) Tek bir tel numarasıyla sen tasarım yap ensar bakalım nasıl bişey çıkartacaksın :)) Doldurulmaya çalışılan büyük bir alan var ve mecbursun doldurmaya ben doldurabilecek en iyi şekilde doldurduğumu düşünüyorum.6 saatte yapılan bir tasarım olunca özendim diyemem:)

ensargk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.buradanindir.net
Tek bir tel numarasından bu kadar şey çıkarabildiyseniz. Çıkardıklarınızı daha bütünleş,k daha sıcak olarak da gösterebilirdiniz. Ama durum şöyleyese işte siteyi yaptıran şahıs illaki 1024 olsun eyvallah;) Siteyi parça parça ele alırsak bazı tasarımlar çok kaliteli duruyo ama bir bütün olamamışlar.

Tek bir tel numarasıyla sen tasarım yap ensar bakalım nasıl bişey çıkartacaksın

Dexoy hocam eğer ilerde elime böyle bir iş gelirse size gösterebiliceğimden şüphenüz olmasın. İyi çalışmalar

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
yorumlarda bahsi geçen bütünlük nedir ne işe yarar anlamadım
ama bence tasarım on numara olmuş eline sağlık
bunun flash ile makyajlanmış hali tadından yenmez ;)

ensargk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.buradanindir.net
syn kopukhasan tasarımda bütünlüğü kısaca açıklamak gerekirse; tasarımda bütünlük sitedeki her parçanın birbiribini tamamlamasıdır örneğin sitenin genelinde oval köşeler kullanılmışsa sen buna rağmen iç menülerde küt köşeler kullanıyosan bu göze hiç hoş görünmez görsel bu şekilde görsel olarak son kullanıcaya fazla bieşy sunamassın. Örnek olarak en basit bu geldi şimdilik aklıma bu örnekle sitede bütünlüğün ne olduğunu anlamışsınızdır heralde söylemek istediğim buydu iyi günler...

karaveri

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web card tarzı birşey olmuş web card içinde yeterli bence.... ama logo olarak kullandığın materyalle iletişim bilgilerini biraz daha ön plana çıkarabilirdin.... Emeğine Sağlık

Son düzenleme: