Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Erasmus için İngilizce yardım!!

grafist

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.dilemek.net
Arkadaşlar, yorucu bir sınav sürecinin sonunda Erasmus öğrenci değişim programının staj hareketliliğine hak kazandım. Fakat yurt dışından staj yapmak için çalışılacak yeri bulma sorumluluğunu bize yüklediler. Bu duruma istinaden bende İngilizce olarak CV mi hazırladım ve birde talep mektubu yazmam icap etti. Türkçe olarak bir metin hazırladım fakat profesyonel olarak İngilizceye çevrilmesi gerekmekte.

Bu konuda seviyesi üst düzey olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. Belki karşılıksız olacak ama eğitim için destek olarak da düşünebilirsiniz.

Şimdiden teşekkür ederim. Metnin Türkçe hali aşağıdadır.

Sayın Yetkili,

Türkiye, Mustafa Kemal Üniversitesi, Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon bölümü öğrencisiyim.

Erasmus öğrenci değişim prgramının staj hareketliliği kapsamında 2012 yılı yaz stajı döneminde şirketiniz bünyesinde stajyer olarak görev almak istemekteyim.

Kariyer hedefi olarak tasarım ve animasyon konusunda ilerlemeyi tercih ettim. Üniversitede aldığım teorik eğitim altyapısını şirketinizde yapmayı arzu ettiğim staj sırasında kazanacağım pratik bilgilerle birleştirlmeyi amaçlıyorum.

Sonuç olarak ekte bulunan CV ve başvurumun değerlendirilmesini rica ediyorum.

İlginiz için teşekkür ederim.

Saygılarımla

Protranslate

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,

Erasmus stajın için tebrik ederim. Bu tarz kurumlara başvururken CV'nin ve talep mektubunun sıfır hatayla hazırlanması gerekir. Akademik çeviri, CV çevirisi ve vize başvurusu esnasında istenilen belgelerin çevirisini kaliteli şekilde alman için sana protranslate.net adresini öneririm. Hızlı ve kaliteli iş çıkardıklarından şüphen olmasın.

grafist

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.dilemek.net
Merhaba,

Erasmus stajın için tebrik ederim. Bu tarz kurumlara başvururken CV'nin ve talep mektubunun sıfır hatayla hazırlanması gerekir. Akademik çeviri, CV çevirisi ve vize başvurusu esnasında istenilen belgelerin çevirisini kaliteli şekilde alman için sana protranslate.net adresini öneririm. Hızlı ve kaliteli iş çıkardıklarından şüphen olmasın.

Merhaba,

Siz bu cevabı yazdığınızda ben Erasmus stajımı bitireli 3 yıl 2 ay olmuştu. Yine de ilginiz için teşekkür ederim.