Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

erkek kuaför - logo çalışmam

hubeyb_aydin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
corelde yaptığım logo çalışmasıdır.
logoasm.jpg

Benzer konular

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
Kuaför anladım da yanlızca biraz daha aydınlata bilirmisiniz bu logo yu çizerken hangi isim üzerinde durdunuz,Paylaşırsanız yorumlarımız renklenecektir.

g-reklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
öncelikle yüreğinize sağlık,biraz yerden yere vuracağım ama özeleştiri yapacağım...
Konsept olarak ilk bakışta recep diye anlaşılıyor. ortadaki c harfine benzeyen kısım p ile birleşmesinde sıkıntı olduğunu düşünüyorum, gözden kaçmış olabilir yada öyle bir birleşimi bence birleştirerek kapatabilirsiniz. vektörel anlamda sıkıntı yaşanacağını zannediyorum. ayrıca :) yine c'ye takıldım ben içinde yazan kuaför yazısında sanırım karakteri biraz daha ince kullansanız daha albenili olacak. Gelelim renk konusuna mavi benim beynimde direkt (cool) soğuğu andırıyor. Ve içine nedense yine aynı tonda turkuaz yeşili stroke etmişsiniz. Erkekmi bayan mı belli değil. Yine alt kısımda bulunan makas şeklindeki çizgiler anımsatıyor yada ben öyle hayal ettim bir an için ne amaçla koyulduğunu bilmiyorm. fakat alt kısıma bordo rete slim bir makas süileti koyabilirsiniz yada bir vektörel insan figürü, tekrardan kolay gelsin ve şöyle bir hatırlatma daha logo çalışırken en azından fikir nebzinde tıkandıysanız, google amcadan görsellerden yardım alabilirsiniz.. Fikir açısından iyi olur kanısındayım

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
forum kuralları tekrar okumalısınız....

Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınızı düzelt butonu kullanarak değiştiriniz, aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır...

hubeyb_aydin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
logoda değişiklik

logoldu.jpg
çalışmayı yeniden düzenledim yorumlarınız için teşekkürler.

montana26

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İkinci çalışman ilkine göre daha iyi bu kesin.:)

bissquit

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet daha iyi ama hala göze batan fazlalıklar var..karmaşa logoda iyi değildir aslında ben buna inanıyorum...yani bi kartvizit boyuna getirdiğinde ve siyah beyaz yaptıgınızda logo anlaşılabilecek mi bay kuaför yazısı falan??..bunu merak ediyorum..birde benim görüşürüm ve tavsiyem kontur kullanmayın.. =)