Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Eşime Yaptığım 2008 Takvimi ('Photographer' Konulu)

LupusNimbus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
i1490725_takvim.jpg

Benzer konular

Hande DEMİR

♾️Grafik Gurusu♾️
üzerinde emek verilmiş, özel bir kişi için hazırlanmış takvim,
tasarım anlamında eleştirilmemeli bence. (sadece şahsi görüşüm)
sadece dikkatimi çeken birşey, 14 şubat sevgililer gününü işaretlediğinize göre,
evlilik yıldönümü ve doğumgünlerinizi de işaretleyebilirsiniz.

mutluluğunuz, huzurunuz, aşkınızın bir ömür boyu devamı dileklerimle...
şanslı eşmiş doğrusu :rolleyes:

eduymaz

🌱Yeni Üye🌱
GerÇekten Tebrİk Edİyorum..bİrİncİ Sİ EŞİne VerdİĞİn DeĞerİ GÖsterİyor İkİncİsİ İŞİnİ Severek YapmiŞ Olman.elİne SaĞlik

Bekkaya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çalışmadan önce düşünce çok önemli, gerçekten de çok ince bir düşünce

elif01

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence de çok güzel olmuş elinize sağlıkkkk

bonafide

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba

Sanırım eşiniz beyenmiş. Beyenmiş olması bie söz söyleme hakkını vermiyor. Amacına ulaşmışsa olay tamamdır:))))))

Ama çalışma biraz sıkıntılı. Siyahın fazla ağır basmış ve görseli yok etmiş. Takvimin altınadaki zeminde görüntü açısından ve tarihleri görme açısından sıkıntı yaratacaktır.

Eline sağlık.

H.T.

gkbrkbykn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ortadaki yazının fontunu ve boyutunu değiştirerek başka bi yere taşısan daha iyi olur gibi, pek güzel durmamış orada

dolphin55

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Gerçekten çok zekice tebrik ederim. Bu benim niye aklıma gelmedi :p Çalışma basılmadıysa Handemir'e katılıyorum. Bence diğer özel günlerinizi de işaretlemelisiniz. Bence biraz da koyu olmuş. Ellerinize sağlık.

LupusNimbus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Dostlar çok güzel yorumlar, teşekkür ederim. Aslında bir kitapçık yapacaktım. Ona yazdığım öyküleri toplamak amaçlı. Ama şehir telaşı ve fani gerçekler bu işin gecikmesi anlamına geldi. Belki daha keyifli oldu, belki de keşke diğeri olsaydı.

Yorumlara cevaplarım olacak. Evet basılmadı. Fikirleriniz arasından beğendiklerimi çalıymaya yansıttım. Ancak koyuluk konusunda imagehosting yeni keşfettiğim bir site biraz renkleri bozuyor. Sanıyorum siteye yerleştirirken sıkıştırdığı için. O yüzden renkler farklı çıktı. Bir de RGB - CMYK farkı var elbette.

Dolphin sen de yengeye bir tane yap ben söylemem benim fikrim olduğunu. :) gerçekten.

grafiker_hakan

🌱Yeni Üye🌱
ya aşk insana neler yaptırıyor bende eski sevgilime neler yaptın neler şimdi şöyle bir baktım baya tasarım yapmışım ama işte geldi geçti sen eşine yapmışsın :D o geçici olmaz inşallah :D ömür boyunca mutlu olmanızı dilerim güzel olmuş tasarımında

josef29

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bayrakci.com
Muhteşemsin arkadaşım eline sağlık grafik konusunda pek yetenegim var diyemem ama düşünce bazında harika bi çalışma:)))) sana mutluluklar

nuray1971

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Emeğine sağlık arkadaşım. Eşine verdiğin değer çok güzel. Üzerinde el emeğin ve sevgin bulunan bu çalışmaya eleştiri yapılmaz bence.

sevi tas

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çoooooook güzel olmuuuuş ellerine sağlık eşin çok şanslı