Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

eskişehir amatör porsuk ışıkları çekimim

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
eskişehirde boş vaktim oldukça amatör fotoğraf çekiyorum özelliklede ışık manzaralarını bir örnek:
esk304350eh304rdr7.jpg

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Şu Güzelim mekanı sade bir ışıkla süsleselerdi, cümbüş yerine mekanın doyumsuz güzelliğini yaşasaydık..Olmuyor çevre düzenlemesi adı altında maskara oluyor mekanlar..İzmir saat kulemizde benzer sahnelere sahip şimdi..Eski, sade ve şık halini özlüyorum..
Neyse çekimlerinde başarılar dilerim..Her zaman felsefemdir..Anı yaşa (carpediem)..

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Eskişehir benim güzel şehrim; sesiyle, ışığıyla, büyüyüsüyle... içinde her an doluluğuyla bizi hapseden muazzam şehir...Çekimleriniz gerçekten amatör olmasına ragmen başarılı...Işık ve kadrajda güzel...Onun dışında, ışıklandırılmış halinden çok bu yerin doğal halini bu karede görmeyi tercih ederdim...Yinede hoş bir kare, elinize sağlık...Diğer çekimlerinize burada görmek isterim.=)

Deklanşörünüze sağlık.

Saygılar.

djmatrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
bir ara tvde görmüştüm eskişehir demeye bin şahit ister bence Türkiyenin en güzel şehirlerinden.
karlar altında bir eski şehir gecesi ışıkları :) paylaşım için teşekkürler

profesor

🌱Yeni Üye🌱
ogrencılık yıllarım:) cok guzel bı sehır.. odunpazarında cekım yapmanı tavısye ederım. paylasım ıcın tesekkurler

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
teşekkürler arkadaşlar

Şu Güzelim mekanı sade bir ışıkla süsleselerdi, cümbüş yerine mekanın doyumsuz güzelliğini yaşasaydık..Olmuyor çevre düzenlemesi adı altında maskara oluyor mekanlar..İzmir saat kulemizde benzer sahnelere sahip şimdi..Eski, sade ve şık halini özlüyorum..
Neyse çekimlerinde başarılar dilerim..Her zaman felsefemdir..Anı yaşa (carpediem)..

Eskişehir benim güzel şehrim; sesiyle, ışığıyla, büyüyüsüyle... içinde her an doluluğuyla bizi hapseden muazzam şehir...Çekimleriniz gerçekten amatör olmasına ragmen başarılı...Işık ve kadrajda güzel...Onun dışında, ışıklandırılmış halinden çok bu yerin doğal halini bu karede görmeyi tercih ederdim...Yinede hoş bir kare, elinize sağlık...Diğer çekimlerinize burada görmek isterim.=)

Deklanşörünüze sağlık.

Saygılar.

bir ara tvde görmüştüm eskişehir demeye bin şahit ister bence Türkiyenin en güzel şehirlerinden.
karlar altında bir eski şehir gecesi ışıkları :) paylaşım için teşekkürler

ogrencılık yıllarım:) cok guzel bı sehır.. odunpazarında cekım yapmanı tavısye ederım. paylasım ıcın tesekkurler

güzel yorumlarınız iin

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
Devamınıda görmek isteriz o zaman :)

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
hocanın canı sağolsun

Hemşehrim istesin yeter ki..

Hemen toparlayıp, ekliyorum. :)

(Sonra da Hoca'ya gidicez mi, reklamını yapıyoruz diye?) :D
o kadar belediye başkanı geldi hepsi bir yana hoca bir yana ne kadar aksi yönlerdede olsak yiğidi öldür hakkını ver

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
o kadar belediye başkanı geldi hepsi bir yana hoca bir yana ne kadar aksi yönlerdede olsak yiğidi öldür hakkını ver

Yok!.. Öldürmeyelim. Eskişehir'e turistik tren seyahati reklamını MSN reklam bantlarında göreceğime hayatta inanmazdım.. Hoca Eskişehir'i yaşanacak yer yaptı, çok yaşasın.

Kano yarışları fotograflarının bir kısmını ekledim. Şuradan bakılabilir:
https://www.grafikerler.net/19-mayis-2007-kano-yarislari-t75832.html#post702337

bycelebi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Güzelim Eskişehir bir başka şehir Eskişehir. Bir Bozüyük'lü olmama rağmen Eskişehir sevdam çok büyük. Hatta geçer arada içimden bizi ne zaman Eskişehir'e bağlayacaklar :p
Yapılan ve yapılacak olan paylaşımlar için teşekkürler.

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
Güzelim Eskişehir bir başka şehir Eskişehir. Bir Bozüyük'lü olmama rağmen Eskişehir sevdam çok büyük. Hatta geçer arada içimden bizi ne zaman Eskişehir'e bağlayacaklar :p

Profilde Eskişehir yazıyor Bozüyüklü hemşehrim.. :D

Anlaşıldı.. Bu gidişle sen 'Hanımköylü' olacaksın..
hahk.gif

bycelebi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bekar bir erkeğe memleketin neresidir diye sorulan soruya bilmem daha evlenmedim diye verilen cevaba hanımköylü denilir benim bildiğim:D ama benim de bu gidişle öyle olucak :D Eskişehir'de hayatımı kurmak istiyorum. O şehirde yaşamak istiyorum. Ve bu yüzden şimdiden kendimi Eskişehir'li ilan ettim :)

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
eskişehir gelenin gidemediği şehir

Bekar bir erkeğe memleketin neresidir diye sorulan soruya bilmem daha evlenmedim diye verilen cevaba hanımköylü denilir benim bildiğim:D ama benim de bu gidişle öyle olucak :D Eskişehir'de hayatımı kurmak istiyorum. O şehirde yaşamak istiyorum. Ve bu yüzden şimdiden kendimi Eskişehir'li ilan ettim :)

Yok!.. Öldürmeyelim. Eskişehir'e turistik tren seyahati reklamını MSN reklam bantlarında göreceğime hayatta inanmazdım.. Hoca Eskişehir'i yaşanacak yer yaptı, çok yaşasın.

Kano yarışları fotograflarının bir kısmını ekledim. Şuradan bakılabilir:
https://www.grafikerler.net/19-mayis-2007-kano-yarislari-t75832.html#post702337

Profilde Eskişehir yazıyor Bozüyüklü hemşehrim.. :D

Anlaşıldı.. Bu gidişle sen 'Hanımköylü' olacaksın..
hahk.gif
aynen gelen kalıpda gidemiyor emekli olup hemen gideceğim diyen çok insan gördüm ama hala eskişehirdeler