Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Evsiz ama asil kedicikler....:)

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Digital makineyle ancak bu kadar oluyor:sweating:
Dilerim beğenirsiniz.:smile:

YamTP.jpg

aFh49.jpg

yvuZZ.jpg

Ywdk0.jpg

hUz0J.jpg

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Güzel başlık kullanmışsın, güzel kareler :D

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Sonuncusu harika.
Hem fotoğraf hem de kedi:)

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
çok güzel kareler ve kedicikler (pisom pisom)
ellerine denklanşörüne sağlık
paylaşım için teşekkürler

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Benim oğluş kedimin kuzenleri olmasın bunlar. Çok güzeller. Teşekkürler paylaşım için.

Çook teşekkürler güzel yorumunuz için.:smile:
Akrabalardır belkide kim bilir?:wink::smile:

Durumunun çokta mükemmel olmadığı belli olan bir teyze besliyordu kedileri. Birazda insanlığımdan utandım aslında fotoğrafı çekerken...:utann:
Bir paket sütte ben aldım geçen gün, ben besledim.
Bu kareler belkide benim aracılığımla birilerine ders olur; sokakta yaşayan hayvanlarımızdan en azından birinin doymasına aracı olmuş olurum...:angel:

sevgiden-iz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çook teşekkürler güzel yorumunuz için.:smile:
Akrabalardır belkide kim bilir?:wink::smile:

Durumunun çokta mükemmel olmadığı belli olan bir teyze besliyordu kedileri. Birazda insanlığımdan utandım aslında fotoğrafı çekerken...:utann:
Bir paket sütte ben aldım geçen gün, ben besledim.
Bu kareler belkide benim aracılığımla birilerine ders olur; sokakta yaşayan hayvanlarımızdan en azından birinin doymasına aracı olmuş olurum...:angel:

Çok ince düşüncelisiniz. Rengi aynı ama benim oğluşum da oradan geldi. Sokak kedisi ama öyle tatlı bakıyor ki sürekli ben neredeysem orada. Bazen gözümün içine bakıyor. Biraz büyüdü hep veteriner kontrolünde hiç dışarı çıkmaz Kuru mamadan başka birşey istemez. Ayy anlatırken bile özledim pisimi. Çağırayım yatağından gelsin biraz artık seslenince cevap veriyor ve hemen geliyor. Yakında ya o konuşacak ya ben herşeye miyavlıycam. :D

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çok ince düşüncelisiniz. Rengi aynı ama benim oğluşum da oradan geldi. Sokak kedisi ama öyle tatlı bakıyor ki sürekli ben neredeysem orada. Bazen gözümün içine bakıyor. Biraz büyüdü hep veteriner kontrolünde hiç dışarı çıkmaz Kuru mamadan başka birşey istemez. Ayy anlatırken bile özledim pisimi. Çağırayım yatağından gelsin biraz artık seslenince cevap veriyor ve hemen geliyor. Yakında ya o konuşacak ya ben herşeye miyavlıycam. :D

Evet sürekli evde olmasından ötürü malesef dışarı çıkamıyorlar, çıkartılıncada korkuyorlar...:worried:
Sürekli evde durmasından ötürü de şişmanlama riski var:crying: Dikkat edin derim. Komşumuzun kedisini son gördüğümde resmen koyun kadar olmuştu:D Rejim ve egzersizle uğraşıyorlardı:rofl::rofl:
Dilerim en kısa zamanda konuşmayıda öğrenir:D Benim içinde çook çook öpün pisiciği...:kiss1:
Teşekkürler yorumlarınız için.:smile:

elifex

🌟Usta Tasarımcı🌟
bunlar ne sevimli kedicikler ...:) bende kedileri çok seviyorum...:) çektiğin bu fotoğrafları bizimle paylaştığın için teşekkürler kurbaa...kedilerde temizmiş ama ev kedisi gibi hemde çok şirinler...

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
bunlar ne sevimli kedicikler ...:) bende kedileri çok seviyorum...:) çektiğin bu fotoğrafları bizimle paylaştığın için teşekkürler kurbaa...kedilerde temizmiş ama ev kedisi gibi hemde çok şirinler...

Teşekkür ederim güzel yorumun için:smile:
Evet benimde dikkatimi çekti, çook temizler...
Bahar temizliği yapılmış anlaşılan:smile:

sevgiden-iz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Evet sürekli evde olmasından ötürü malesef dışarı çıkamıyorlar, çıkartılıncada korkuyorlar...:worried:
Sürekli evde durmasından ötürü de şişmanlama riski var:crying: Dikkat edin derim. Komşumuzun kedisini son gördüğümde resmen koyun kadar olmuştu:D Rejim ve egzersizle uğraşıyorlardı:rofl::rofl:
Dilerim en kısa zamanda konuşmayıda öğrenir:D Benim içinde çook çook öpün pisiciği...:kiss1:
Teşekkürler yorumlarınız için.:smile:

Yeni gördüm cevabınızı. Bizim kedi daha ameliyat olmadığı için kilo almadı. Hele tüyleri kesildiğinde çok minik kalıyor. Bu kediden sonra birşey oldu; artık bir tanıdığın çocuğunu görünce severken kedime nasıl davranıyorsam aynısını yapıyorum. :D

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
:) Evet, Allah'ın mucizelerinden yanlızca biri...