Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

farklı bir totem Ertem Gıda

monaliza55

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.hepsigercek.net
gayet ıyı bır calışma yanlız ımalatta sorun olabılır o alımınyum profıller ınce kalmıs gıbı emeğine sağlık

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
Öncelikle emeğine sağlık güzel bir çalışma olmuş ama...

ewet sıradışı..
eline sağlık valla iyi olmuş :)

hem konu başlığında yazdığın kadar hemde grafist arkadaşımın yazdığı kadar ne sıradışı buldum nede çok farklı evet güzel bir çalışma ama bence abartmaya gerek yok.Üst üste derzli paneller dizilip ve üst şekildede direk olarak logonun kendisini kullanılmış burda göze hoşgelen en büyük nokta ise logonun toteme uygun olması.
Bunlar şahsi düşüncelerimdir tekrar ediyorum güzel ama sıradışı denilcek kadar farklı değil.

tuceng

🏅Acemi Tasarımcı🏅
şimdi kardeşim gerçek bi yorum istersen 1. si uygulama esnasında kafayı 4 adet krom boru yada ne ise onunla tutamassın 2. si kompozitin üzerine çerçece yaptığın an çok kötü gözükür

ggrafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
göze hoş geliyor . güzel görünüyor... ama yukardaki mavi yeşil kısımların uygulaması nasıl olacak.. malzemesi onu merak ediyorm.

ismailümit

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
azreng.deviantart.com
Tasarımı gayet başarılı buldum. Tebrik ederim. Ancak teorideki bu duruş pratikte denge sıkıntısı yaratabilir diye düşünüyorum uzun vadede veya dengeyi koruma için ek maliyet getirebilir sanırım. Tabi totem montajı yapan arkadaşlarımız bu konuda daha sağlık bilgi verebilir bize. Emeğinize sağlık..

tarzan45

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çok güzel bir çalışma bence de. Ama üstte logonun yer aldığı büyük alanın ağırlığının oradaki tutunma gücüne etkisi iyi hesaplanmalı. Bence uygulanmadan önce özellikle rüzgarlı havalarda o kısmın düşüp düşmeyeceği konusunda gereken hesaplar yaptırılabilir.

Elinize sağlık...

grafideal

🌟Usta Tasarımcı🌟
bütün değerlendirmeler için teşekkürler arkadaşlar.

asiprensasi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:)))

çalışma güzel ama imalata uygun değil malesef totemin şiltinde kullandığın o uzantılı yeşil yaprakları ne ile imalat edeceksinki dışarıda hertürlü hava şartlarına karşı durabilsin pleksi kırılır alüminyumda o beyazlığı veremezsin ikinci ve en önemli nokta ise şiltte kullandığın o küçük bağlantı boruları o flanşın üzerindemukavametsiz olurlar

hancı

🌱Yeni Üye🌱
işte yaratılıcık kardeş çok güzel olmuş eline emeğine beynine sağlık

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bu tarz çalışmalar yaptığım için öyle sıradışı farklı bir gözle bakmıyorum çalışmaya.

ama diyeceğim bir kaç şey var.
çift yönlü olacaksa logodaki yeşiller diğer yönde ters duracak bir sorun teşkil etmez umarım
birde kasadaki açık mavi çerçeve yeşil etrafında devam etmiyor imalatta sıkıntı olabilir
eğerki o açık mavi logonun bir parçasıysa en dışa alüminyum rengi bütünlüğü sağlayacak kasa çerçevesi koymalısın

ama genel itibariyle göze hitap eden bir çalışma olmuş.

saygılar...

çalışma güzel ama imalata uygun değil malesef totemin şiltinde kullandığın o uzantılı yeşil yaprakları ne ile imalat edeceksinki dışarıda hertürlü hava şartlarına karşı durabilsin pleksi kırılır alüminyumda o beyazlığı veremezsin ikinci ve en önemli nokta ise şiltte kullandığın o küçük bağlantı boruları o flanşın üzerindemukavametsiz olurlar

Her iki arkadaşada katılıyorum.Uygulanabilirliği çok zor bir çalışma.Özellikle de logo açısından sıkıntılı bir uygulama olduğu kesin.
Bütün yorumları okudum.Özellikle çalışmayı yapan arkadaşın bir iki mesajını çok iddialı buldum.Ama nedense ben çok farklı düşünüyorum.Beni ve benim gibi düşünenleri ikna etmeniz için sizden bir istirhamım olacak.Eğer bu çalışma uygulandıysa lütfen fotoğrafını çekip buraya ekleyebilirmisiniz.

grafideal

🌟Usta Tasarımcı🌟
Her iki arkadaşada katılıyorum.Uygulanabilirliği çok zor bir çalışma.Özellikle de logo açısından sıkıntılı bir uygulama olduğu kesin.
Bütün yorumları okudum.Özellikle çalışmayı yapan arkadaşın bir iki mesajını çok iddialı buldum.Ama nedense ben çok farklı düşünüyorum.Beni ve benim gibi düşünenleri ikna etmeniz için sizden bir istirhamım olacak.Eğer bu çalışma uygulandıysa lütfen fotoğrafını çekip buraya ekleyebilirmisiniz.

çalışma, çıkan maliyetden dolayı uygulanamadı. Ama totem her türlü projelendirilip yapıma uygun şekilde tasarlandı. arkadaşların duyduğu kaygılar uygulanabilirlik açısından sıkıntı duydukları noktalar tamamen giderilmiştir. CNC tezgahından her türlü yapılabilir bi çalışma. eleştirileriniz için teşekkürler iyi çalışmalar...