Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Filistindeki Vahşete Sessiz Tepki

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
Peki Siz ArıMIZI bu hale sokmak için kimden izin aldınız ??

söyleyin biz de durumu kendisine iletelerim, hem benim yaptığım tasarım bir anlam için hazırlandı, hazırlanma sebebi bir Vahşete Karşı Tepki... Olayın Gereksiz bir manada uzadığı kanısındayım.

Ben size arının üstünde oymana yaptınız diye tepki verdiğimi hatırlamıyorum:)
Siz şahısları karıştırdınız heralde yada saldıracak kimse bulamadınız benim avatarıma taktınız:) Konu sizin konunuz, yorumları daha dikkatli okumanız ve daha iyi yorumlamanız gerekiyor.
Arı konusuna gelirsek bu avatarı ben yapmadım:) Siteyi dikkatli takip ederseniz bunun sadece özel üyelere has eğlenme amaçlı yapılan avatarlar olduğunu anlarsınız.
Lütfen yorum yaparken yada birine bir soru sorarken biraz daha araştırın. Araştırın ki istediğiniz cevapları ve saygıyı alabilesiniz.

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Peki Siz ArıMIZI bu hale sokmak için kimden izin aldınız ??

söyleyin biz de durumu kendisine iletelerim, hem benim yaptığım tasarım bir anlam için hazırlandı, hazırlanma sebebi bir Vahşete Karşı Tepki... Olayın Gereksiz bir manada uzadığı kanısındayım.

Arkadaşım özel üye avatarlarını şahsen kendim yaptım ve düşünce (!) aşamasındayken Volkan bey'den izin alınarak yapılmıştır. Sebebi sadece forumda yöneticisi olmasından dolayı değil emeğe saygı ve bir duruş göstergesidir. Elbette Herkesin emeğine saygımız sonsuz ,yapılan çalışmalar dogru yada yanlış olsun sonunda yorumlarla ortaya çıkacaktır.Ancak Bilinmeyen yönlerin bulunduğu bir konu üzerinden kendinize nasıl bir pay çıkardığınızı görmek açıkcası beni üzmüştür.
Unutmayalım ki Herkesin duyarlı oldugu bir noktada şahısa yada bir kuruma ait olan bir çalışmayı sorgusuz sualsiz sahsi düşünceler doğrultusunda çalışmanızda kullanırsanız ( ki Volkan bey bu konuda duyarlılıgını gösterip çalışmanızı maskot dısında yorumlamıştır ) sonrasıda doğabilecek sorunlarında göz önüne almanız gerekerdi. Elbette sizin bilerek bir hata yaptıgınızıda düşünmüyorum.Çalışmadaki düşünceniz güzel ancak uygulama hatası var diyebiliriz :) Umarım bu konuya açıklık getirmiş olduk...Teşekkürler.

djmatrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
avatar noktasında yanlış yorumladığım doğrudur, ancak forum için hazırlanan çalışmada bu kadar sorun çıkacağını düşünmedim, sonuçta burdan dışarı çıkmayacak bir çalışmaydı, üst kısım için hazırlanmıştı... neyse artık pek bir anlamı kalmadı, çalışmanın temasından çok farklı şeyler ön planda olduğundan öylesine bişey oldu