Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Filistindeki Vahşete Sessiz Tepki

djmatrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
fazla söze gerek yok, onlar bizim toprağımızın insanıydı, kardeşimizdi, çok uzun yıllar önce kandırılmadan önce olduğu gibi...

(Formun üst kısmı için yaptığım çalışma)

ustyr4.gif

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Arımızı kullanman yerınde olmuş onun gözlerindeki ifade de olaya tam anlamıyla oturmuş ...Fikir ve uygulama olarak etkileyici ve güzel bir banner olmuş emeğine ve düşüncene sağlık...

mecbey

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet kızmak yetmez amma herkez gücü yettiği kadar yerini, yönünü, içinden geçenleri belli etmeli

duyarlılığınız var olsun

djmatrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arımızı kullanman yerınde olmuş onun gözlerindeki ifade de olaya tam anlamıyla oturmuş ...Fikir ve uygulama olarak etkileyici ve güzel bir banner olmuş emeğine ve düşüncene sağlık...

evet kızmak yetmez amma herkez gücü yettiği kadar yerini, yönünü, içinden geçenleri belli etmeli

duyarlılığınız var olsun

yorumlarınız için teşekkür ederim...

sevimsli

🌟Usta Tasarımcı🌟
Valla hepimiz birlik olsak çok şey yapabilirizde maalesef birlik olamıyoruz .

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş, duyarlılıgınız içinde teşekkürler.

Filistin için hep birlikte elele...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Benim sormak istediğim ve bir çok kişinin de yanlış bulacağı bir ayrıntıyı ifade etmek istiyorum.

Türk bayrağı neden o şekilde?

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Benimde sormak istediğim, sitenin logosunu kendiniize göre uyarlarken izin aldınızmı?

djmatrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
Benim sormak istediğim ve bir çok kişinin de yanlış bulacağı bir ayrıntıyı ifade etmek istiyorum.

Türk bayrağı neden o şekilde?

Sanırım Yeşil olan Türk bayrağından bahsediyorsun,
Şöyle açıklayayım

Osmanlı döneminde Filistin Osmanlı Topraklarındaydı, sonrasında çıkan ayaklanmalar ve yaşananlar nedeniyle Filistin Osmanlı Topraklarından Ayrıldı...
benim bu çalışmada Yeşil bayrak (sancak) kullanmamın nedeni ise Osmanlı Döneminde de olduğu gibi Filistin Topraklarını Türk Toprağı gibi düşünmek istediğimdir...

Her nekadar tarihte bize karşı bir ayaklanmayla Bizden ayrılma yolunu seçmişlersede ve bugün atalarının yaptığı yanlışlar yüzünden bu halde olan Filistin halkını halen bizim insanımız olarak düşünerek yapılmış bir çalışmadır...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ozaman viyanaya kadar heryer hala bizimdir gibi düşünebiliriz?

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Benimde sormak istediğim, sitenin logosunu kendiniize göre uyarlarken izin aldınızmı?

Logonun bu şekilde kullanılmasında bir sakınca bir sorun görmüyorum. Fakat logonun bozulması taraftarı da değilim.

Arının kanatları yarasa kanatlarına doğru bir gidişat göstermiş.

Ayrıca Türk bayrağının kullanımıda Osmanlı ile bağlansada bu şekilde kullanımı da benim düşünceme göre doğru bulmuyorum.

djmatrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ozaman viyanaya kadar heryer hala bizimdir gibi düşünebiliriz?

Görüşüne saygı duyarım, viyanaya kadar müslüman olan, bize dair değerler taşıyan ve bu şekilde zulüm altında kaç devlet kaldı diye düşünürüm.

Logonun bu şekilde kullanılmasında bir sakınca bir sorun görmüyorum. Fakat logonun bozulması taraftarı da değilim.

Arının kanatları yarasa kanatlarına doğru bir gidişat göstermiş.

Ayrıca Türk bayrağının kullanımıda Osmanlı ile bağlansada bu şekilde kullanımı da benim düşünceme göre doğru bulmuyorum.

yarasa kanatları perde şeklinde olur, ayrıca arı bu sitenin logosundan çok maskotu, elemanı gibi... şu noktada hak veririm , üyeleri simgeleyen arıyı çalışmalarda kullanmak için ortak bir duruşu ifade edeceğinden herkesin aynı düşünceleri ve hisleri paylaşmayacağını varsayarsak hatalı görebilirim, ancak arının o şekilde kullanılması ortak bir ifadenin eseridir... en azından tüm üyelerin Yaşananlar hakkındaki görüşünü bir olarak varsaydım...

Moderatör tarafında düzenlendi:

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
pardon ama amacın nedir ? adam üzerine tescil etmedi herhalde ?

21819001ke5.jpg

Yukarıda, Volkan Tekin'in de bahsettiği gibi, kurumsal değerler taşıyan ve sadece ismi bulunamayan bir logonun herkesin kendi kafasına göre değiştirmesini olumlu bulmadım. Aynı zaman da diğer düşüncelerimide söyledim..Cevaplarımıda aldım..Sanırım amacıma ulaşmış ve yorum yapmış bulunmaktayım da..Sizin amacınız nedir? Yapılan yorumlara yorum yapmakmı?

Soner Akay

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yukarıda, Volkan Tekin'in de bahsettiği gibi, kurumsal değerler taşıyan ve sadece ismi bulunamayan bir logonun herkesin kendi kafasına göre değiştirmesini olumlu bulmadım. Aynı zaman da diğer düşüncelerimide söyledim..Cevaplarımıda aldım..Sanırım amacıma ulaşmış ve yorum yapmış bulunmaktayım da..Sizin amacınız nedir? Yapılan yorumlara yorum yapmakmı?

yapılan yorumlara yorum yapmak gibi amacım var. sürekli bunuda yapıyorum

direk konuya izin aldınmı ki demıssın? sen bu forumun tescil müdürümü

site sorumlusumusun? ki sen izin aldınmı die soruyorsun? ben yorum bile yapmıcaktım senın yorumunu okuyunca yazmak istedim.

Son düzenleme:

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
yapılan yorumlara yorum yapmak gibi amacım var. sürekli bunuda yapıyorum

site sorumlusumusun? ki sen izin aldınmı die soruyorsun?

Bu tür şeyleri birbirinize sormak için sitede sorumlu olmaya gerek yok. Müdahale ve hak arama gibi bir durum söz konusu olduğunda yönetim bunu değerlendirecektir.

Soner Akay

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bu tür şeyleri birbirinize sormak için sitede sorumlu olmaya gerek yok. Müdahale ve hak arama gibi bir durum söz konusu olduğunda yönetim bunu değerlendirecektir.

benım anlamadıgım forum ıcın yapılmıs bir calısma koyulur koyulmaz o bilinmez

ama izin mı gerekli bunun için

djmatrak

🌟Usta Tasarımcı🌟

Peki Siz ArıMIZI bu hale sokmak için kimden izin aldınız ??

söyleyin biz de durumu kendisine iletelerim, hem benim yaptığım tasarım bir anlam için hazırlandı, hazırlanma sebebi bir Vahşete Karşı Tepki... Olayın Gereksiz bir manada uzadığı kanısındayım.