Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

filistinli gencin cesur ve kararlı duruşu

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
aynen arkadaşlar umarım artık tekrar etmez bu çatışmalar. bu bizim yureğimizdeki kandır unutmayın...

ehrimer

🌱Yeni Üye🌱
Ateş Düştüğü Yeri Yakıyor Allah onların Yardımcısı olsun çok acı, kardeşlerimiz ne olursa olsun ayakta kalmaya çalışıyorlar.
evet herşeye rağmen dimdik....

mustafanazif

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.mustafanazif.com
duruş derken aklıma ülkem geliyor. yazacak çok şey var belki ama, israil 1948 de işgal ettiği topraklarda bağımsızlığını ilan etti. ben gurion, metni okuduktan 11 ay sonra türkiye issrail'i devlet olarak tanıdı.

2 gündür yaklaşık yerli yabancı bütün basını takip ediyorum.

bir amerikalının yazmış olduğu yorum hayli rencide ediciydi:

"madem türkiye bu kadar onurlu, israili devlet olarak tanımayacaktı. malezya ve endonezya kadar onuru yok mu türkiyenin?"

duruş derken aklıma bu geldi.

biz 1948'den beri israil'e küfür ediyoruz. ama milyon dolarlık anlaşmalarla o ülkeyi kalkındırmaktan başka bir şey yapmıyoruz. daha geçe nsenelere kadar meclisteki milletvekilleri israil ile dostluk derneği kurmuştu. tepkilerden sonra istifa ettiler...

mitingler, boykotlar eyvallah. sesimizi yükseltelim...
ama zannedersem bu uluslararası arenada çözülmedikçe, bir sonuca varamayacağız.

workmedya

🌟Usta Tasarımcı🌟
duruş derken aklıma ülkem geliyor. yazacak çok şey var belki ama, israil 1948 de işgal ettiği topraklarda bağımsızlığını ilan etti. ben gurion, metni okuduktan 11 ay sonra türkiye issrail'i devlet olarak tanıdı.

2 gündür yaklaşık yerli yabancı bütün basını takip ediyorum.

bir amerikalının yazmış olduğu yorum hayli rencide ediciydi:

"madem türkiye bu kadar onurlu, israili devlet olarak tanımayacaktı. malezya ve endonezya kadar onuru yok mu türkiyenin?"

duruş derken aklıma bu geldi.

biz 1948'den beri israil'e küfür ediyoruz. ama milyon dolarlık anlaşmalarla o ülkeyi kalkındırmaktan başka bir şey yapmıyoruz. daha geçe nsenelere kadar meclisteki milletvekilleri israil ile dostluk derneği kurmuştu. tepkilerden sonra istifa ettiler...

mitingler, boykotlar eyvallah. sesimizi yükseltelim...
ama zannedersem bu uluslararası arenada çözülmedikçe, bir sonuca varamayacağız.

üstad sende bilirsin ki türkiye için uluslar arası arena diye birşey yok hiçte olmadı.Biz her zaman yalnızdık bu böylede sürüp gidecek.Boşuna dememişler türkün türkten başka dostu yoktur diye.İşte en açık örnegi birleşmiş milletler kuru kuru bir kınamada bulunuyorlar.çin gibi iran gibi kabugumuza çekilip gerektiğindede agresif davransaydık bugünkü itibarı çoktan yakalamıştık.Gerçi iç meselelerimiz buna elvermezdi ama...herneyse

ben inancımı yitirmedim herşey iyi olacak inşallah...

sarikan89

🌱Yeni Üye🌱
:( paylasım ıcın tesekkurler keske ellerımızden bırsey gelsede ordakılerde bızım gıbı rahat yaşasa. :( Mustafa Kemal'e ne borclu oldugumuzu bır kez daha anladım. Allah hepsının yardımcısı olsun