Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Film Posteri

koko_mac1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
111su3.jpg

Can Sıkıntısnda Yaptğım Bi Çalışma...Bide Kendimi Afiş Yapam Dedm....Yorumlar Arkadaşlar...:cool1:

Benzer konular

cok_yasa_kamil

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
portrelik bir çalışma gibi duruyor :)
film, sinema havası yok... ;)

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Backgrounddaki ışık hüzmelerini eğer siz oluşturduysanız gayet başarılı... Fakat o fotoğraf oraya hiç oturmamış çok aykırı görünüyor... Belki fotoğrafı softlaştırarak bazı efektler vererek opacitiy düşürerek daha iyi oturtturabilirsiniz zemine diye düşünüyorum... Film afişine pek benzemiyor... Can sıkıntısından yaptığınızı yazmışsınız zaten.. Emeğinize sağlık

serhat90

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gökdelenden çıkan ısıklar poker kağıdı falan güzel olmus ama fotoğrafın hiç uymamıs ve film posteri olma özelliğini kaybettirmiş fotoğrafını biraz daha küçültüp değişik bikaç efect verip yanına en az 1 tane daha kişi resmi eklersen film havasına girer resim

Mirga

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben ortadaki resimi görmeden birşeyler söylemek istiyorum ebence poker kağıtlarını kullansaydın ve kullanacağın karekterleri poker kağıtlarına işleseydin daha başarılı olurdu diye düşünüyorum ama orda bir adam var filim afişinden çok kayıp aranıyor afişi gibi geldi bana.... başarılara kolay gelsin.

Kıvanç Engel

🌟Usta Tasarımcı🌟
Resmini efekt uygulayarak daha farlı bir yere koyabilirdin, ve arkadaki fon resmini ben beğenmedim, en azından LasVegas veya Kıbrıs kumarhanelerin bol olduğu bi mekan resmi de koyabilirdin, ama yinede eline sağlık

suleymankkoklu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Backgrounddaki ışık hüzmelerini eğer siz oluşturduysanız gayet başarılı... Fakat o fotoğraf oraya hiç oturmamış çok aykırı görünüyor... Belki fotoğrafı softlaştırarak bazı efektler vererek opacitiy düşürerek daha iyi oturtturabilirsiniz zemine diye düşünüyorum... Film afişine pek benzemiyor... Can sıkıntısından yaptığınızı yazmışsınız zaten.. Emeğinize sağlık

Katılıyorum. Biraz film afişlerine göz atarsak iyi olur...
Emeğine sağlık

süleyman_man

🌱Yeni Üye🌱
film afişi konusunda senden iyi yok..buda çok güzel diğerleri gibi..