Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Fırça

sefikkara

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar arkadaşlar ben Adobe Photoshop CS2 9.0 versiyonunu kullanıyorum.Aşağıdaki resimde gördüğünüz photoshop yazısının üstündeki su damlası şeklindeki ve gözleri olan fırçayı pen tool ile nasıl yapabilirim? Bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum şimdiden teşekkürler herkese iyi photoshoplar... :D

Benzer konular

mecityilmaz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Merhabalar arkadaşlar ben Adobe Photoshop CS2 9.0 versiyonunu kullanıyorum.Aşağıdaki resimde gördüğünüz photoshop yazısının üstündeki su damlası şeklindeki ve gözleri olan fırçayı pen tool ile nasıl yapabilirim? Bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum şimdiden teşekkürler herkese iyi photoshoplar... :D

resim net değil kardeşim tam istediğin şeyi net bir şekilde çekip atarsan resmini yardımcı olabilirim.

mecityilmaz

🌟Usta Tasarımcı🌟
İnşallah bu sefer net olmuştur istediğim fırça bu

kardeşim bunu yapmak çok zor değil ama sana tavsiyem photoshop'un üst sürümlerinden kullan. Anlatıcak olursakda pentool serbest çizim aracıdır. Şimdi başlayacağın noktaya bi kere tıkla sonra nereye kadar uzatıcaksan orayada bi kere tıkla mouse ile esnekliği ayarla sonrasında devam etmek için alt tuşuna basılı halde tam bitiş noktasına tıklıcaksan ucunu kopartıcaksın sonra böyle böyle devam ediceksin. internete yaz pentool kullanımı diye biraz zor bir araçtır. oradan çok rahat öğrenirsin.