Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

fireworks web site tasarımım

Benzer konular

akş_46

🌱Yeni Üye🌱
eyvallah kardeşim eline sağlık başarılarının devamını dilerim

SZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Verdiğin derinlik etkileri hoş ama genel anlamda bişeye benzetemedim.

ilkkan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sadece resim olarak göründüğü için pek bişeye benzemiyor.. ama orjinalinde güzel frame ler verdim..

tarzan45

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bu siteyi neden tek renk çalıştınız? Ofset mi basacaksınız??? :)

Sdece önyüze bakıp karar vermemek lazım tabi bir de. Çalışır halin belki birşeyler çıkabi
lir. Ama bu haliyle genel olarak bir web sitesinin amaçlarına hizmet eden bir çalışma olmamış...

ilkkan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
zaten tasarımı önplanda tuttum.. böyle bi site yada amaç yok.. renklerine gelince siyah rengi çok sevdiğimden dolayı bu rengi kullandım.. tasarım benim için güzeldi.. yorum ve eleştiri için teşekkürler..

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu siteyi neden tek renk çalıştınız? Ofset mi basacaksınız??? :)

Sdece önyüze bakıp karar vermemek lazım tabi bir de. Çalışır halin belki birşeyler çıkabi
lir. Ama bu haliyle genel olarak bir web sitesinin amaçlarına hizmet eden bir çalışma olmamış...

Katılıyorum.

zaten tasarımı önplanda tuttum.. böyle bi site yada amaç yok.. renklerine gelince siyah rengi çok sevdiğimden dolayı bu rengi kullandım.. tasarım benim için güzeldi.. yorum ve eleştiri için teşekkürler..

Sizin için güzel olabilir ama bir de amac hizmet etmeside önemli.
Bu site ticari bir site olacaksa,sizce bu siteyi ziyaret eden bir kimse bu tasarımı görünce gönül rahatlığıyla bana iş verir diyebiliyormusunuz?

ilkkan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben daha çok grafik üzerinde duruyorum.. o nedenle sadece tasarım olarak yaptım.. deneme çalışma gibi.. O yüzden web tasarımda iş arayışım yok.. Teşekkürler..

live34

🌱Yeni Üye🌱
ben yeni üyeyim genelde server tabanlı proğramla ile ilgileniyorum fireworks kullanmaya bir ay önce başladım grafik olayım kötüdür yani kendi yaptığım işi hiç beğenmem açık konuşmak gerekirse bu tasarım güncel değil yani günümüz web 2.0 standartlarına pek uyumlu değil saygılar