Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Firma Tanıtım ve İlan Sitesi

Joymen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.trvitrin.com
Arkadaslar bir firma tanıtım ve ilan sitesi için sade ve gözü yormyan bi tema hazırlamam gerekiyor, sadece eklediğim kadarıyla yani ana sayfanın renk ve düzeni hakkında fikirleriniz nelerdir ?

Ciddi anlamda yorum gelmezse atarım kendimi aşağı :D

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Bence logonun altındaki insanlar mantıklı ancak göz yoruyor. Ayrıca logonun okunaklığınıda bozuyor. Ayrıca hemen onun sağ tarafındaki arama seçenekleri orada değilde başka bir yerde olsa daha hoş olabilir. Renkler konusunda firmanın istediği kurumsal renklerse pek yapılabilecek birşey yok demektir. oteller, tur şirketleri , alınıyoor, satılıyor vb. butonların renk tonlarını mavinin bir başka renk tonuda yapabilirsiniz.Şifremi unuttum, favorilere ekle ve diğer link butonun renk tonları hepsi aynı renk olsa daha iyi olur biraz karmaşıklığa sebep vermiş gibi gözüküyor, daha doğrusu orada kullanılan renk tonu beyaz olsa bence tabii bu benim kendi fikrim daha hoş olacaktır.

Ancak genel itibari ile ilan sitelerine nazaran gayet hoş bir tasarım olmuş diyebilirim...

Joymen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.trvitrin.com
Çok ciddi anlamda bir yorum geldi :) Sagolun hocam cok guzel ve acıklayıcı bir yorum olmuş. Yorumunuza katılıyorum, çok teşekkürler ^_^

Joymen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.trvitrin.com
Sağolun hocam tesekkurler Alt sayfalarda baya bi işime yarayacaktır.