Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Firmamızın yeni sitesi için değerli yorumlarınızı bekliyoruz !

serkancil

🌱Yeni Üye🌱
Daha önce flash tasarım olan sitemize php temelli bir tasarım yaptık. Gözümüzden kaçan yada yapamadığımız bir alan varsa yorumlarsanız sevinirim.

Siteye git

aresrisus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.emrecetiner.com.tr
R6wG.png

Firma ünvanı, tam adres ve sabit şirket hattı olmayan bir firma?

Firma olmadığınız halde kendinizi firma olarak göstermek yerine dürüstçe freelance olarak bu işi yaptığınıza dair kendinizi tanıtabilirsiniz. Bunun sakıncalı bir durumu yoktur.

serkancil

🌱Yeni Üye🌱
Firma sözlük anlamı: Tüzelkişiliği olsun olmasın bir ekonomik etkinlik birimi.

Freelancer olup olmamakla konu başlığına firma yazılamaz ibaresini bağdaştırdığınız için teşekkürler.Ayrıca site hakkındaki önemli ve bir o kadarda yapıcı eleştirileriniz içinde teşekkürler.

Son düzenleme:

reddark

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.akifkorkmaz.com
Çok hoş bir tasarım olmuş gayet güzel. İsmini taşıyan bir tasarım. Başarılar.

demir13

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İki gündür bakıyorum ve logoya takılıyorum. Farketmesi biraz zor. Bir logoda 3 renk kullanılması çok doğru sayılmaz (genelde). Hepsini farklı bir zemin çerçeve içerisinde değerlendirebilirsiniz belki. Veya sadece iki renkle.

Bunun dışında sitenin kodlamasında title kısmını çook uzun tutmuşsunuz. Bildiğim kadarıyla dikkate alınan kelime sayısının bir limiti var. Fareyle sitenizin açık bulunduğu tab üzerinde durunca anahtar kelime olarak gözükmekteler ve bunun kurumsallığınıza pararlel bir şey olmadığını, ters düşebileceğini düşünüyorum.

Bu şekilde
Saygılar

serkancil

🌱Yeni Üye🌱
Demir1, değerli tespitleriniz için teşekkürler.Logo kısmını değerlendirecğm , olmazsa web desgin kısmını üstteki renklerden brini kullanarız. Title kısmıda şimdilik google indexlemesi için uzun tuttum, ilerki aşamada düzenlemeyi düşünüyoruz.
Saygılar,