Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Flash Bellekteki Bilgileri Kopyalama Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akk33

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.vektorelindir.com
selam ArkadaŞlar Bende Bİr Flash Bellek Var Bana Bu Flash Bellek Baski Yapmak İÇİn Bİr ProĞrami ÇaliŞtiriyor.... Flash BelleĞİn Herhalde İÇİndekİ Dosyalari GÖrÜyor... Ben Bu Flash BelleĞİ Kopyalamak İstİyorum Yanİ Bİr Kopyasini Almak İstİyorum Ama Bu DİĞer Flash Bellekler Gİbİ GÖstermİyor Bİlgİsayarimin İÇİnde Ben Bunu Nasil Kopyalayabİlİrİm ?????:S:S yardımlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim....;);)

Benzer konular

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Aleykum selam arkadaşım,

Sıkıntını anlamakta kendi adıma zorlandım sorununu Türkçemizi daha düzenli kullanarak sorsaydın inan daha faydalı olurdu. Umarım anlayan arkadaşlar olur da sana yardımcı olurlar. :)

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Driverını kurdunuzmu ? Driver isteyebilir. Bu bilgisayarımda göstermiyor derken nerede gösteriyor peki ?

akk33

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.vektorelindir.com
bilgisayarımda göstermemesinin sebebi bu bellek diğer normal belleklere benzemiyor... içindeki dosyaları kesinlikle göstermiyor sadece bunu tanıtmak için bir proğram kuruyoruz ve belleği kendisin tanıyor...(bu arada belleği çıkarttığımızda proğram çalışmıyor)

umarım anlatabildim.... arkadaşlar

Aleykum selam arkadaşım,

Sıkıntını anlamakta kendi adıma zorlandım sorununu Türkçemizi daha düzenli kullanarak sorsaydın inan daha faydalı olurdu. Umarım anlayan arkadaşlar olur da sana yardımcı olurlar. :)

belgin yeterince açıkladığımı sanıyordum ama senin için bir daha anlatayım.. bellek içinde bulunan dosyalar üzerinden bir proğram çalışıyor...bu belleği çıkarınca proğram çalışmıyor.... ben de bu belleği kopyalamak istiyorum... başka bir flash belleğe tabii... ama bunun içindeki dosyaları göremiyorum tanıtım cd'sinden kurum yaptıktan sonra kendisi otomatikmen belleği tanıyor... bunu nasıl kopyalacağımı soruyorum...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu tarz makinalarda servisler böyle bir yöntem uygulamaktadırlar. Kendilerine sorduğumda; Kullanıcılar her defasında içine girip bozmamaları için böyle bir şeyi yaptıklarını bana söylemişlerdi. Bence çok fazla kurcalamayın. Eğer sisteminiz sorunsuz çalışıyorsa. Sorun olmayan bir şeyde sorun çıkartabilir bu yaptıklarınız.

Bence Flash memory nin içindeki dosyalar programın çalışmasını sağlayan Patchlerdir. Dediğim gibi bir sorun yok ise hiç kurcalamayın. Yada servisinize danışarak bu işlemleri deneyin.

Not: Burada anlatmış olduğum konu kesinlikle kendi görüşüm ve sorduğum sorular doğrultusunda varmış olduğum sonuçtur. Kesin böyledir diye bir şey söylemiyorum.

akk33

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.vektorelindir.com
ama şuan bir sorun yok ama seçim yaklaşıyor bu proğram çok çalışacak... en ufak bir sorunda ben istanbuldan tekrar bir bellek almam lazım... bunu gelmesi de uzun sürer japonyadan geliyor... yani kopyalamam lazım...(zaten geçende kırılmıştı 1 ay sonra geldi bana)

Yinede Verdiğin Bilgiler İçin Teşekkürler VOLKAN TEKİN

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Şu bellek ile makinenin ufak bir resimlerini çekermisiniz ? yada bellek ve makinenin markasını söyliyebilirmisiniz ?...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
ama şuan bir sorun yok ama seçim yaklaşıyor bu proğram çok çalışacak... en ufak bir sorunda ben istanbuldan tekrar bir bellek almam lazım... bunu gelmesi de uzun sürer japonyadan geliyor... yani kopyalamam lazım...(zaten geçende kırılmıştı 1 ay sonra geldi bana)

Yinede Verdiğin Bilgiler İçin Teşekkürler VOLKAN TEKİN

İyide durduk yere mi kırılıyor bu Memory :S Pc nin arkasında takılı dursun kurcalamayın sizde :) Ben ilk defa senden duyuyorum böyle bir şeyi. Çok yerde çalıştım ve kullandım. Yıllarca öyle tek bir memory ile gittik. Sen nasıl zarar vermeyi başarıyorsun :)

samak

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
walla ben şuana yazılanların hepsini okudum kusura bakma akk kardeş ama pek bişey anlıyamadım. ben bilgisayarcıyım eğer sorununu tam olarak anlayabilseydim belki size bir çözüm bulabilirdim. anladığım kadarıyla bir bellekten başka bir belleğe aktarım yapacaksınız(dediğiniz o programı) eğer sorun sadece bundan ibaretse sana birazdan çözüm sunabilirim tabi çözüm varsa...

akk33

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.vektorelindir.com
İyide durduk yere mi kırılıyor bu Memory :S Pc nin arkasında takılı dursun kurcalamayın sizde :) Ben ilk defa senden duyuyorum böyle bir şeyi. Çok yerde çalıştım ve kullandım. Yıllarca öyle tek bir memory ile gittik. Sen nasıl zarar vermeyi başarıyorsun :)

KASANIN ARKASINDA BIRANDA VE FOLYOLAR DURUYOR BUNLAR ÜZERİNE DÜŞÜYOR KARDEŞ BİR DE BİR DAKİKA RESİMLERİNİ ÇEKİYORUM....

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Merhaba,

Ben sorununuzu iş yerimdeki teknik uzmanlarla görüştüm. Ve görüşlerini aynen iletiyorum umarım bir nebze yardımcı olurum.

Öncellikle kullandığınız program fotoğrafçıların veya tekstilcilerin kullandığı ticari bir program olsa gerek. Ve yurtdışından gelen özel korumalı bir program esasında program tamamen cd de fakat kopyalanmaması için falsh belleğe bir key kopyalamışlar ve flash bellek olmadan o programı çalıştıramıyorsunuz.

Siz flash belleği kopyalamak istiyorsunuz fakat bu flash bellek sadece bu program için üretiliyor belki image alırsanız bilmiyorum denediniz mi bu çözüm olabilirmiş. Onun dışında ticari ve özel güvenlikli olduğundan oldukça zormuş kopyasını almak.

Saygılarımla..

Ayrıca programın adını verebilirsen üzerinde daha çok düşünmek için yararlı olacaktır.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
KASANIN ARKASINDA BIRANDA VE FOLYOLAR DURUYOR BUNLAR ÜZERİNE DÜŞÜYOR KARDEŞ BİR DE BİR DAKİKA RESİMLERİNİ ÇEKİYORUM....

Bırak flash memory e pc ye bile zarar verir bu söylediğin. Bence pc yerini yada kasayı daha korunaklı bir yere taşı derim.

Merhaba,

Ben sorununuzu iş yerimdeki teknik uzmanlarla görüştüm. Ve görüşlerini aynen iletiyorum umarım bir nebze yardımcı olurum.

Öncellikle kullandığınız program fotoğrafçıların veya tekstilcilerin kullandığı ticari bir program olsa gerek. Ve yurtdışından gelen özel korumalı bir program esasında program tamamen cd de fakat kopyalanmaması için falsh belleğe bir key kopyalamışlar ve flash bellek olmadan o programı çalıştıramıyorsunuz.

Siz flash belleği kopyalamak istiyorsunuz fakat bu flash bellek sadece bu program için üretiliyor belki image alırsanız bilmiyorum denediniz mi bu çözüm olabilirmiş. Onun dışında ticari ve özel güvenlikli olduğundan oldukça zormuş kopyasını almak.

Saygılarımla..

Ayrıca programın adını verebilirsen üzerinde daha çok düşünmek için yararlı olacaktır.

Tam olarak demek istediğim de buydu.

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sevgili arkadaşım Volkan'ında dediği gibi; bu bir Dongle bu klidin içindekileri kopyalıyabilseydin o kullandığın programı sende ücretli satardın bu veyahut free olarak dağıtırdın. Buda yazılımcı firmaya büyük saygısızlık olurdu..Crack warez alanına giriyor bu konu. Bence bu konu uzatılmamalı...

akk33

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.vektorelindir.com
asgahk441651qf9.jpg

001ah9.jpg

002lu2.jpg

Proğram :::: https://rapidshare.com/files/39401310/iPrint_2.85_for_Gongzheng_English_.rar.html

işte makina , işte flash bellek , işte proğram :: arkadaşlar proğram flash belleksiz kurulum yapıyor ama çalışmıyor.. (BEN KURULU HALDE VEREYİM).. kusura bakmayın bizim fotoğrraf makinesi yakını iyi çekmiyor.. o yüzden flash kötü çıktı..

Not: Bu arada arkadaşlar flash belleği tanıtım için kullandığım proğram içinde var resmini de katayım
adszdt7.png

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
asgahk441651qf9.jpg

001ah9.jpg

002lu2.jpg

Proğram :::: https://rapidshare.com/files/39401310/iPrint_2.85_for_Gongzheng_English_.rar.html

işte makina , işte flash bellek , işte proğram :: arkadaşlar proğram flash belleksiz kurulum yapıyor ama çalışmıyor.. (BEN KURULU HALDE VEREYİM).. kusura bakmayın bizim fotoğrraf makinesi yakını iyi çekmiyor.. o yüzden flash kötü çıktı..

Not: Bu arada arkadaşlar flash belleği tanıtım için kullandığım proğram içinde var resmini de katayım
adszdt7.png

Makinanda makro ayar varsa onda çekmeyi dene. Birde defacto nun dediği gibi konu warez e girecek gibi. Lisanslı programı kopyalamak ve çoğaltmak zaten illegal bir durumdur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...