Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

flash eklentisi ve yazı sorunu

aybala

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba arkadaşlar ben dreamweaver cs3 kullanıyorum.index sayfama küçük bir flash dosyası attım fakat dosya önizlemede falan açılmıyor nasıl açabilirm yada sebebi nedir?birde attığım text dosyaları ortadan yazmaya başlıyor üstte hizalama yapamıyorum bu sorunu nasıl ortadan kaldırabilirim? Yardımcı olucak arkadaslara sımdıden teşekkür ederim.

Benzer konular

aybala

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kımse cevap wermesede ben bu sorunları çözdum benden sora bu sorunla karsılasabılıcek olan arkadaslar ıcın ;
oncelıkle yazıların ortadan baslması sorunu ıcın ya valign=top kodunu yada div kodlarını kullanmak gereklı .
flash dosyaları ıcın ıse swf dosyalarını atmak gereklı . we dreamweaver dosyamız ıle aynı klasore atıp calıstırmak gereklı.

hsamet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kımse cevap wermesede ben bu sorunları çözdum benden sora bu sorunla karsılasabılıcek olan arkadaslar ıcın ;
oncelıkle yazıların ortadan baslması sorunu ıcın ya valign=top kodunu yada div kodlarını kullanmak gereklı .
flash dosyaları ıcın ıse swf dosyalarını atmak gereklı . we dreamweaver dosyamız ıle aynı klasore atıp calıstırmak gereklı.

Öncelikle kendi sorunun çözmünü kendn bulmşsn. Ama forumda genel olarak karşılaştığm şu. Sorunu olan arkadaşlar sorununu anlaşılabilir düzeyde anlatmyorlar. Şahsen ben okudum ve hiçbirşey anlamadım. Sana kimsenin yardım edememesinin sebebide budur bence. Kolay gelsin.