Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Flashta kalemle imza nasıl atılır?

tudus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu tür bi imzayı flashta kalem ile nasıl yapabilirim? Kalem animasyonlarında sıkıntı yok ancak silgi aracı ile silemiyorum imzayı imza png olarak kayıtlı nasıl yapabilirim? Fikir verebilecek arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum...

Benzer konular

tudus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Resim eklemiştim ancak görünmemiş...
Kişisel el imzaları atıyoruz ya aynı o formda bir imza oluşturmak istiyorum

Y4s

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
erkanmedia.com
Adresi rica edebilir miyim ? Flash ta ele imza attırmak istiyorsan Flash guide yi kullanmalısın. Flash guide nesnenin çizdiğin hat üzerinde hareket etmesini sağlar.

tudus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
iyi hoş saolasın da nasıl bir yol izleyeceğiz bu guide nsaıl kullanılıyor anlatabilirsen veya anlatımlı video ekleyebilirsen çok müteşekkir kalacağım...

Y4s

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
erkanmedia.com
videoyu beklersen aksam 10 da atabilirim eğer acil değilse

tudus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
video bekliyorum.......

Yontucu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
guide'la hiç kafanı karıştırma.

Sen imzanı çiz flash'a at, sonra gel ben sana anlatırım. ( Mask Yönetmi )

mornatari

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kısa yolu after effectsin varsa kullan yada olan bi arkadaşın varsa git at imzayı stroke efekti uygula. swf çıktı al. at flashının içine. bitti gitti. flashta çizgiler birbirini kestiği yerde birleşiyor. dolayısıyla motion guide da falan tek seferde olmuyor. imzayı göremedim ama eğer içiçe çok giriyorsa bi sürü parçaya bölmen gerekir. maskda daha da karışık olur diye düşünüyorum. illa flashta yapacaksan imzanın pencil tool ile at böylece path oluşur. sonra al add anchor point toolu olabildiğince eşit aralıklarla anchor ekle. sonra animasyon boyunca kare kare sil anchorları.