Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Floorgraphics ?

ahmetvrl

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.aresreklamhizmetleri.com
Merhaba arkdaşlar Ben floorgraphics hakkında bilgi almak istiyorum ?
Malzemesi nedir üzerine çekilen laminayson normal laminasyonmu Her iç ve dış mekan baskı makinası onun baskısını yaparmı;
Özellikle de fiyatı nedir. İstanbul içinde bu imalatı uygun fiyata yapan yer varmı bunlar hakkında bilgisi olan arkadaşlar lütfen bilgilerini bizimle paylaşssınlar

TEŞEKKÜRLER

Hande DEMİR

♾️Grafik Gurusu♾️
"Floorgraphics, kısaca 3 boyutlu zemin reklamıdır.

Bilgisayarda özel efektler uygulanarak üç boyutluymuş izlenimini yaratan çalışmalardır.

Bu uygulama 3M Floor Graphics’in özel malzemesi ile üretilmekte ve yere yapıştırılmaktadır. Malzeme kendinden yapışkanlıdır.

Üç ve altı aylık garanti seçeneklerinin olduğu bu malzeme indoor ve outdoor olmak üzere iki türlü uygulanabilmektedir. Üç boyutlu zemin reklamlarında kullanılan malzeme 3M firmasının Amerika’dan ithal ettiği, tamamen zemin reklamları yapmak amacıyla kullanılan özel bir malzemedir.

Ürün yerde ne kadar kalırsa kalsın, yerden kaldırıldığında, yerin kendi yapısına zarar vermez. Zemine uygulaması kolaydır ve zeminden kaldırılmak istendiğinde de sorun yaratmaz. Malzeme yere yapıştırıldıktan sonra 3- 6 ay hiçbir deformasyona uğramama garantisi altındadır. Yere uygulanan ürün ortalama 1mm kalınlığında olduğu için sağından, solundan veya üzerinden geçen kimsenin rahatsız olmasına, takılmasına ve düşmesine sebep olmaz.

Belediyelerin yetki sınırları içerisinde kalan yaya trafiği yoğun tüm sokak kaldırımlarında, büyük alışveriş merkezlerinde, mağaza içi ve fuar alanlarında zemine uygulanabilmektedir.

3 boyutlu zemin reklamı, diğer reklam uygulamalarından çok daha fazla dikkat çekeceği gibi ilginin daha uzun süre üzerinde odaklanmasını sağlayacaktır.* "

*bilgiler farklı kaynaklardan derlememdir.

bu örnek benim kendi çalışmamdır.
bebelacus9.jpg

Son düzenleme:

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
konuyu çok güzel ve örneklerinle açıklamışsın handemir..
yürekten teşekkürler..

saygılarımla

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çok teşekkürler, örnekte çok güzel olmuş.

nilayt

🌱Yeni Üye🌱
FLOORgraphics çalışmasının grafik tasarımı nasıl hazırlanıyor? bilen var mı?

ultras37

🌱Yeni Üye🌱
FLOORgraphics çalışmasının grafik tasarımı nasıl hazırlanıyor? bilen var mı?
bu konuya cevap verebılecek bır arkadas varmı.ben el çizimi bir kaç çalışma yaptım ancak bunu bilgisayar ortamında da çözmek istiyorum

aykut55

🏅Acemi Tasarımcı🏅
"Floorgraphics, kısaca 3 boyutlu zemin reklamıdır.

Bilgisayarda özel efektler uygulanarak üç boyutluymuş izlenimini yaratan çalışmalardır.

Bu uygulama 3M Floor Graphics’in özel malzemesi ile üretilmekte ve yere yapıştırılmaktadır. Malzeme kendinden yapışkanlıdır.

Üç ve altı aylık garanti seçeneklerinin olduğu bu malzeme indoor ve outdoor olmak üzere iki türlü uygulanabilmektedir. Üç boyutlu zemin reklamlarında kullanılan malzeme 3M firmasının Amerika’dan ithal ettiği, tamamen zemin reklamları yapmak amacıyla kullanılan özel bir malzemedir.

Ürün yerde ne kadar kalırsa kalsın, yerden kaldırıldığında, yerin kendi yapısına zarar vermez. Zemine uygulaması kolaydır ve zeminden kaldırılmak istendiğinde de sorun yaratmaz. Malzeme yere yapıştırıldıktan sonra 3- 6 ay hiçbir deformasyona uğramama garantisi altındadır. Yere uygulanan ürün ortalama 1mm kalınlığında olduğu için sağından, solundan veya üzerinden geçen kimsenin rahatsız olmasına, takılmasına ve düşmesine sebep olmaz.

Belediyelerin yetki sınırları içerisinde kalan yaya trafiği yoğun tüm sokak kaldırımlarında, büyük alışveriş merkezlerinde, mağaza içi ve fuar alanlarında zemine uygulanabilmektedir.

3 boyutlu zemin reklamı, diğer reklam uygulamalarından çok daha fazla dikkat çekeceği gibi ilginin daha uzun süre üzerinde odaklanmasını sağlayacaktır.* "

*bilgiler farklı kaynaklardan derlememdir.

bu örnek benim kendi çalışmamdır.
bebelacus9.jpg

Bir kaç soru sormak istiyorum yanlız özel mesaj atamıyorum, mesaj kutunuza bakar mısınız lütfen.

Teşekkürker.

Aykut KORKUT