Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Folyo Kesiminde capaklar

Kdrr

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaslar graphtec de 3000 120 lik makinamda folyo keserken bazen cizimlerin belli yerlerinde 3-4 milimlik bosluk kalıyo birlestirme yerlerini tam birbirine denk getirmiyo makinam acaba neden olabilir yardımcı olabilecek varmi simdiden tesekkürler

MKeskinoglu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.mkeskinoglu.com
Arkadaslar graphtec de 3000 120 lik makinamda folyo keserken bazen cizimlerin belli yerlerinde 3-4 milimlik bosluk kalıyo birlestirme yerlerini tam birbirine denk getirmiyo makinam acaba neden olabilir yardımcı olabilecek varmi simdiden tesekkürler

Onun tek sıkıntı makine üzerinden yada makine programından ayarlanması lazım. Uzun zaman oldu hatırlamıyorum ama ona etken eden 2 faktör vardı. Ayalarında yazıyor.

Kdrr

🌱Yeni Üye🌱
bi kac yöntem denedim ama cözemedim hala sıkıntı devam ediyor

vuralis

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.soyofreklam.com
Folyo tam doğru yerleştirilmediği için olabilir veya kesim halısı ve bıcağı eskimiş olabilir

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
bıçak ofset ayarlarını kontrol et bozuk oset ayarında başlangıç bitiş birleşmez uygun bıçak ofseti manualinde yazıyor birde oraya bak

ugursertkaya

🌱Yeni Üye🌱

30 veya 45 derece bıcak kullanıyorsan offset ayarını 0.450 yapmalısın