Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Font adının yanındaki yıldız işareti

nautilusOne

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba,
Resimde olduğu Adobe Illustrator da "Character" panelinde Font adinin yazılı olduğu alandaki yıldız(*) işaretinin anlamı nedir?
Çalışmada "RotisSansSerif" ile bir metin var, metnin üzerine tıkladığınızda değişiklik yapılabiliyor, aynı fontla.
h2lnw.png

Benzer konular

gulli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
vk.com
Muhtemelen Fontun İsim Uzantısıdır

gulli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
vk.com
Sistemindeki Font Klasörünü Masa üstüne kopyala
Gizli Dosyaları Göster Özelliğini Aktif Yap Klasörü Açıp Araştır Varmı Yokmu

nautilusOne

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kopyala yapıştır yapmadanda denetim kalsörü altından gizli fontları görebiliyorum zaten, ilgil font sistemde yok ama indesing, illustratorda felna ilgil fontda yazılmış metinleri sorunsuz aynı formatta değiştirebiliyorum.

ThreeBuddha

🏆Pro Tasarımcı🏆
Merhaba,
Resimde olduğu Adobe Illustrator da "Character" panelinde Font adinin yazılı olduğu alandaki yıldız(*) işaretinin anlamı nedir?
Çalışmada "RotisSansSerif" ile bir metin var, metnin üzerine tıkladığınızda değişiklik yapılabiliyor, aynı fontla.
h2lnw.png

Dokümanda bu font kullanılmış ama senin makinende böyle bir font yok anlamına gelen bir işarettir * işareti. Bu durum sizi aldatmasın sakın, fonta tıkladığınızda font barında bu şekilde yazması birşey ifade etmez sonuçta ilgili fontu bir şekilde bulmanız veya bir başka fontla değiştirmeniz gerekecektir.