Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

fontlat ve çizimler bozulmuş

ars72

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mrb corel x3 de yaptığım çalışmalardaki yazı fontları ve çizdiğim çizimler sabah gelip bilgisayarı açtığımda bozulmuştu fonlar bir garip olmuş çizimler kırık kırık görünüyor .neden olmuştur yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

Xmen62

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Anşattıkların pek açık değil ama fontların yazılamıyor şekilde convertlenmiş halde olduğunu anlatıyorsan bir şekilde kapatmadan denemiş veya başkası yapmış olasılığı geliyor aklıma, kendiliğinden olmaz.

Ama çizim ve yazıların görünümünün kırıklığından bahsediyorsan View menüden bir de Enhanced i dene Normal de veya Draft ta kalmışsa görünümü kırık mış gibi görterir.

ars72

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür ederim xmen62 dediğin doğru yaptım düzeliyor fakat bir süre sonra wiev menüsünden yine normal işaretli oluyor. bir yerden ayarı mı var acaba teşekkürler.

Xmen62

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben bu gibi sorunlarda coreli yeniden başlatıp. Bir boş belge açarım, Sonra da yapacağım ayarlamaları (Sayfa açıldığında istediğim default ayarlarını) yaparım , sonra da Tools menüden Save Settings As Default u seçerim. En son olarakta belgemi bir yere (ben belgelerim e boş vaziyette kaydederim.

Sonra da Corel i tam kapatıp tekrar açarım.

Kolay gelsin.

Xmen62

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben bu gibi sorunlarda coreli yeniden başlatıp. Bir boş belge açarım, Sonra da yapacağım ayarlamaları (Sayfa açıldığında istediğim default ayarlarını) yaparım , sonra da Tools menüden Save Settings As Default u seçerim. En son olarakta belgemi bir yere (ben belgelerim e boş vaziyette kaydederim.

Sonra da Corel i tam kapatıp tekrar açarım.
Az da olsa yardımı olabildiysem ne mutlu :smile:

Kolay gelsin.

ars72

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok sağol Xmen62 yardımın ve verdiğin bilgi için çok işime yaradı.teşekkürler