Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

forklift katalog çalışması..

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
forklift firması için hazırladığım katalog çalışması ( logo kesinlikle bana ait değil gordugum en kötü logolardan birisi:)

kapakcg5.jpg

21976953vn8.jpg

38640531fg1.jpg

82003941nb1.jpg

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Ben 10dk bekliyorum bir şey açılmıyor

scarlett25

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Resimler görünmüyor. Büyüklükleri ile ilgili olduğunu sanmıyorum. Çünkü yükleme bitti görünüyor ama resimler görünmüyor.

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
1.1mb dan düşük resim yok, ben fireworks'te denedim ilk resmi export ederken, gözle görülecek herhangi bir görüntü kaybı olmadan 118kb ye export edebiliyorum :) zaten forumda fikir almak için çok yüksek kaliteli işleri eklememize gerekte yok :)

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar ozur dilerim bidefa daha başıma gelmişti bu rgb olması gerekti:) değiştiryorum hemen:)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Görseller düzenlenmiştir.

RYUDORF

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.adobegrafik.com
ön kapakta hakan makina vs.. yazan sarı yazı olmamış. renkler arasında kayboluyor. 2.görselin solundaki siyah yazıda kaybolmuş. 2..görselin sağındaki maddelerin en altındakine nokta koymamışsın :)
3.görselin solunda "ve" kelimesini ayırmamışsın.sağındaki sayfadada turuncu başlık kaybolmuş...

genel olarak renk seçimlerin yanlış ve imla hataların çok.. gölgelendirmelerin ve efektlerin yetersiz.

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
bayan forkliftçi varmı yaa güzel çalışmalra eline sağlık

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆
bayan forkliftçi varmı yaa güzel çalışmalra eline sağlık

teşekkurler

ön kapakta hakan makina vs.. yazan sarı yazı olmamış. renkler arasında kayboluyor. 2.görselin solundaki siyah yazıda kaybolmuş. 2..görselin sağındaki maddelerin en altındakine nokta koymamışsın :)
3.görselin solunda "ve" kelimesini ayırmamışsın.sağındaki sayfadada turuncu başlık kaybolmuş...

genel olarak renk seçimlerin yanlış ve imla hataların çok.. gölgelendirmelerin ve efektlerin yetersiz.

kapaktaki renkler tamamen müşterinin seçimi ikinci görseldeki siyah yazıyı bende farkettim komple iptal ettim onu zaten:) sağdaki maddelride yeniden yazacağım farketmemiştim saolun:) renk seçimleri müşteriye ait imla hatalarını da düzeltiyorum çok teşekkur edeirm yorumunuz için faydalı oldu:)