Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

fotoblok ve benzeri hafif board üzerine sıvanmış olarak ne demek?

maviaynet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tekirdağ belediyesinin logo yarışma şartnamede;
....
eserler a4 çıkış üzerinde standart logo sunumu şeklinde(üst ortada büyük,alt bölümde küçük 2,5*2,5 uygulamaları renkli ve siyah beyaz yan yana hazırlanıp fotoblok ve benzerihafif board üzerine sıvanmış olarak teslim edilecektir.

Benzer konular

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
tekirdağ belediyesinin logo yarışma şartnamede;
....
eserler a4 çıkış üzerinde standart logo sunumu şeklinde(üst ortada büyük,alt bölümde küçük 2,5*2,5 uygulamaları renkli ve siyah beyaz yan yana hazırlanıp fotoblok ve benzerihafif board üzerine sıvanmış olarak teslim edilecektir.

Fotoblok hafif, ve içi köpüklü bir malzemedir.Bakıldığında sert görünür, dekotada diyebiliz aslında.3mm, 5mm, 10mm.. olarak arzu edilen kalınlığa göre satın alabilirsiniz.Yapıştırıcı yardımıyla fotoğraflarınızı kolayca yapıştırabilirsiniz.Bulabilirseniz yapışkanlı olanlarıda satılır.Üstelik pahalı bir malzemede değildir.Fotoğraflarınızın karşıdan bakıldığında daha düzgün görünmesini sağlar ve bir yüzey üzerine çift taraflı bantla kolayca yapıştırabilme olanağı sağlar.

maviaynet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kalın resim kağıdı

tekirdağ belediyesini aradım ve bana a4ün kalın kağıdıda olur dediler yani 120 gr lık falan.bende o kağıttan bulamadım ve 200 gramlık resim kağıdına çıktı aldım.telefon ettim bi şey olmaz dediler zaten önemli olan cd dediler.

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
O zaman sıkıntı yok :) Yarışmada başarılar.