Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Fotoğrafdaki efekti nasıl yapabilirim?

Benzer konular

brian09

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Güzel bir çalışma yapmış yapan kişi.Bende merak ettim

mustm

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
2 ayrı fotografı manipüle etmiş zor bişey değil

oquzhancan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Resimlerle yapımını falan anlatırsanız seviniriz.

beyzade_034

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.facebook.com
iki farklı resim bulmalısın senin istediğin konuya gore değişebilir tabi ki ve bunlara uygun insan yada bir çeşit obje yada bir hayvan ayarlamalısın sonra resimleri birleştireceksin...
ikinci plandaki resmi overlay yada mutiply yaparsan daha da güzel bi görüntü yakalayabilirsin..
yani bu dur..yanlışsam düzeltin arkadaşlar..

photoshop_er

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
resmin ayrılacağı yeri kes

gölge olması içinde pentoolle kes kesilen yere drop shadow uygula ..

oquzhancan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
iki farklı resim bulmalısın senin istediğin konuya gore değişebilir tabi ki ve bunlara uygun insan yada bir çeşit obje yada bir hayvan ayarlamalısın sonra resimleri birleştireceksin...
ikinci plandaki resmi overlay yada mutiply yaparsan daha da güzel bi görüntü yakalayabilirsin..
yani bu dur..yanlışsam düzeltin arkadaşlar..

Arkadaşlar ordaki insanı demiyorum onu çıkartalım sadece resim. hani kendine doğru çekiyor ya buruşmuş gibi onu nasıl yapabilirim istediğim bu :sadsmile:

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️
Corel Drawda Bezier Tool Aracı İle Çok Rahat Yapılır...

firkete

🏆Pro Tasarımcı🏆
kadının olduğu alan ve perrde ayrı bir tif resmi, diğeride ayrı bir tif resmi. Kalanı biraz dekupe birazda later modları ve birazda silme

BeoF

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.omerakalin.net
Arkaplan tek bir fotoğraf. Ortadaki buruşuk kısım farklı bir parça sadece. Yapmak için ise Arkaplan fotoğrafı ve ortadaki formda bir fotoğraf bulman gerek önce, siyah beyaz bir kağıt yada perde parçası olabilir. Sonra Perde gibi olan şeyi düzgünce kesip arkaplan üzerine yapıştır. Layer modunu screen yap. Arkaplan layerını ctrl+e ile duplicate et. Sonra çoğalttığın layerdan perdenin üzerine geldiği kısımdan sonrasını sil.Kalan kısmın renkleriyle oyna biraz. En sonda kadını yerleştir. Anlatabildim mi bilmiyorum ama takıldığın bir yer olursa tekrar sorabilirsin