Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

fotoğraftan çıkan adam

titanx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sevgili photoshop tutkunları sizden bir ricam olacak.Photoshop ta, fotoğraftan çıkıyormuş gibi bir uygulama yapılabilirmi? (örneğin zıplayan bir insan fotoğrafı olsa, o insanı resimden çıkıyormuş gibi yapabilirmiyiz*

Benzer konular

tuNc

🏆Pro Tasarımcı🏆
https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim onayı ile izin verilir. Onay görmeyen başlıklar açılmama sebebi belirtilmesi beklenmemelidir.
Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.
Bunun dışında iş teklifi isteyen kişi ya da kuruluşlar ilanlarını İş Veren İlanları bölümünde kurallar dahilinde konu olarak açmalıdırlar.

titanx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim onayı ile izin verilir. Onay görmeyen başlıklar açılmama sebebi belirtilmesi beklenmemelidir.
Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.
Bunun dışında iş teklifi isteyen kişi ya da kuruluşlar ilanlarını İş Veren İlanları bölümünde kurallar dahilinde konu olarak açmalıdırlar.

Kusura bakmayın cahilliğimden olsa gerek:sadsmile: kötü birşeymi sordum?

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hayır yersiz birşey sormadınız!
Arkadaşımız yanlış algılayıp uyarıda bulunmak istemiş. Elbetteki yapılması mümkündür.
Bu konuya daha detaylı hakim olan arkadaşlarımız muhakkak cevaplayacaktır.

osman72

🌱Yeni Üye🌱
dvdv842007.jpg

sanırım aradığın budu senin için sıradan sadece göztermelik bişey yapmaya çalıştım.Umarım beğenirsiniz arkadaşlar

sesiz-siir

🌱Yeni Üye🌱
Güzel Paylaşim olmuş verdiğiniz Linklerden Baktim Elerinize Sağlik..