Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Fotorealistik Otomobil İllustrasyonu

citomito

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cagatay-metin.blogspot.com
Arkadaşlar bu iş dijital değil ama yine de paylaşmak istedim. Umarım sorun olmaz.
Çalışmada Marker, Toz pastel, kuruboya , mürekkepli kalem kullandım.
Süre 16 saat. Not: Çerçeve ve imza dışında bilgisayar editi yoktur.
isterseniz
StingRay_WIP_by_cagataymetin.jpg

ve

StingRay_WIP_2_by_cagataymetin.jpg

çalışmanın yarım haline bakabilirsiniz.

StingRay_by_cagataymetin.jpg

Benzer konular

karantina

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
deryademir83.blogspot.com
Hem kullandığınız teknik için hem de çalışmada ki ayrıntılardan dolayı tebrik ederim.Merak ettiğim bir konu var.Hata yaptığınız yerlerde düzeltme işlemini nasıl yapıyorsunuz?Mürekkeple çalışma hakkında hiç bilgim olmadığı için merak ettim.Tekrar emeğinize sağlık

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
Çok ilginç. bir başka yerde bu çalışmayı görsem emin olun hiç ilgimi çekmez. Çünkü basit bir fotoğraf diyip geçerim. Söylemeseniz fotoğraf sanırdım. Bu nasıl bir tekniktir gerçekten çok merak ettim. Bu arada tebrik ederim gerçekten çok başarılı lakin bu tip çalışmalar verilen emek kadar değer görmüyor. Üzücü olan bu. Neden derseniz fazla realistik olması çalışmanın değerini yitirmesine neden oluyor. Keşke birazdaha çizimi andıracak şekilde yapsaydınız yada bu teknikle tamamen kendine özgü bir otomobil tasarımı yapsaydınız. Ama yinede tebrik ederim ve başarılarının devamını dilerim.

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok başarılı ve güzel bir çalışma olmuş, emeğine sağlık

citomito

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
Hem kullandığınız teknik için hem de çalışmada ki ayrıntılardan dolayı tebrik ederim.Merak ettiğim bir konu var.Hata yaptığınız yerlerde düzeltme işlemini nasıl yapıyorsunuz?Mürekkeple çalışma hakkında hiç bilgim olmadığı için merak ettim.Tekrar emeğinize sağlık

öncelikle teşekkürler. ya çok mu havalı gelecek bilmiyorum ama hata yapmıyorum. :) ya da yapmamaya büyük gayret gösteriyorum. Bunun için de önce kurşunkalemle bütün ama bütün detayları çizip sonra mürekkepleme başlıyorum. Bu arabanın aynısını bir kere daha çizdim. Onda hatalar mevcuttu bol miktarda. Daha sonra oturup bir daha baştan çizdim. :)

citomito

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
Çok ilginç. bir başka yerde bu çalışmayı görsem emin olun hiç ilgimi çekmez. Çünkü basit bir fotoğraf diyip geçerim. Söylemeseniz fotoğraf sanırdım. Bu nasıl bir tekniktir gerçekten çok merak ettim. Bu arada tebrik ederim gerçekten çok başarılı lakin bu tip çalışmalar verilen emek kadar değer görmüyor. Üzücü olan bu. Neden derseniz fazla realistik olması çalışmanın değerini yitirmesine neden oluyor. Keşke birazdaha çizimi andıracak şekilde yapsaydınız yada bu teknikle tamamen kendine özgü bir otomobil tasarımı yapsaydınız. Ama yinede tebrik ederim ve başarılarının devamını dilerim.

çok teşekkürler, valla teknik didik didik uğraşma tekniği :) .bir de çizimde aslında arabayı fotorealistik yaptım, arka planı ise biraz daha çizim tadında bıraktım. ama sanırsam pek bırakamamışım :D.

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
Başarılı bir çalışma çıkmış sonuç gerçektende bir fotoğrafı andırıyor .Mürekkeple çalışmak özen isteyen bir iş çalışırkende özellikle en koyu olan yerleri belirtirken hata yapmamak gerekiyor çünkü geri dönüşü olmuyor ,açık renk verilen yerler koyulaşabiliyor ama koyu renkle çalıştığımız yerlerin geri dönüşü olmuyor buda püf noktası gibi bişey :)

Emeğinize sağlık tebrik ederim..

Sibel122

🏅Acemi Tasarımcı🏅
süper olmuş tebrik ederim mürekkeple hemde :)

semadedim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çalışma gerçekten kusursuz gözüküyor fakat bana sanki fotoğraf gibi geldi yani bu kadar gerçekçi nasıl yapılabilir ilginç arabanın üzerinden ağaç yansıması dahi gözüküyor.

melekolduren

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
söylenecek pek bir şey bırakmamışsın ki. Kusursuz zaten...

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
emeğine ve sabrına şapka çıkarıyorum :))

pcfaresi

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
yeniguc.com
Gerçekten başarılı bir çalışma sizi tebrik ederim yorum yapan arkadaşlarada şunu söyleyeyim :
Arkadaşlar çalışmayı beyeniyorsunuz ama çalışmayı yapan arkadaşımızın terazi butnunda olumlu olana basarsanız ona iyilikte etmiş olursunuz ;)

hakanyeles

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
teserrart.spaces.live.com
Bu işe bakarak, özel hayatında tertipli, planlı, özenli ve ailene bağlı olduğun hissine kapıldım. Sabrına da hayran kaldım.