Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Fransa'da 2 yıl eğtım görmüş toplam 8 yıldır grafiker iş arıyorum (Samsun)

AY Deezy

🌱Yeni Üye🌱

Program/Seviye:

Adobe Photoshop CS5 : çok iyi
Adobe Illustrator CS5 : iyi
Adobe Dreamweaver CS5 : iyi
Adobe Flash CS5 : orta
Adobe InDesign CS5 : orta

İş deneyimi ve içeriği: Beş ay 1100TL'ye P&B Marketing adlı bir şirket için çalıştım. Kartzvizit, poster, reklam afişleri, şirket araçları tasarımı, tır römork tasarımları, site maketleri, bayrak ve tişört tasarımları, flama tasarımı yaptım. Bir buçuk yıldır Objektif Gazetesine çalışıyorum, içeren reklamları tasarlıyorum, kartvizit, logo tasarımı, lokanta ve giyim mağzalarının vitrin dekorasyonlarının tasarımlarını yapıyorum, restoran menüleri tasarımı yapıyorum. Ayrıca 2 yıl MJM Graphic-Design adlı özel sanat okulunda okudum, Fransa'da bu okuldan 4 tane var sadece.

Açıklama:Fransa'da doğdum ve Türkiye'ye temelli dönüş yapma arzum 14 15 yaşlarımda başladı. Bunun için elimden gelen herşeyi yapmaya çalıştım. Yirmi yaşımdayım ve Samsun'luyum. Türkçem zayıf değildir hatta Avrupa'dan gelen biri olarak Türkçen harika diyenler oldu. Tasarım yapmaya erken yaşta başladım, ilk programım Photoshop 7.0.1'di. Kültürüme, saygıya, işimde temiz ve düzenli olmakta çok titizimdir. İşimi çok seviyorum ve dilerim Samsun'da nihai hayalimi gerçekleştirebilirim. Samsun'da oturup, çalışmak benim için büyük bir arzudur. Umarım rüyalarımı gerçekleştirebilir ve işmde başarılı olurum.

İletişim bilgileriniz: contact@aydeezy.com

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com