Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelance grafik tasarım, geliştirme ve danışmanlık - Türkiye Geneli

firataydin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Freelance grafik tasarım, geliştirme ve danışmanlık

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Masaüstü yayıncılığa dair gerekli programları biliyorum. Ayrıca 3d görselleştirme ile ilgili programlarda kendimi yetiştiriyorum.

İş deneyimi ve içeriği: 11 yıllık grafik tasarım uygulama - geliştirme, renk yönetimi, baskı süreçlerinin yönetilmesi ve röprodüksiyon alanında aktif deneyime sahibim.
Çeşitli matbaa ve ajanslarda aktif olarak çalıştım.

Masaüstü yayıncılık alanında katalog, broşür, flyer, kurumsal kimlik çalışmaları, görsel iletişime dair diğer ürünler için detaylı tasarım hazırlanması ve uygulama çalışmalarının yürütülmesi.

Tasarım ve geliştirme süreçleri, baskı - imalat süreçlerinin takibi ve desteği.

Kuruluşların ürün portfolyelerinin tanıtımına dair gerekli görsel iletişim ürünlerinin tasarımı ve üretimi dijital görsel çalışmaların oluşturulması ve revize etme süreçlerinde profesyonel grafik tasarımcı olarak destek.

Yeni organizasyon ve ürünler üzerine konsept, yaratıcı, yenilikçi görsel tasarımlar oluşturma.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

E-posta: firataydin9487@gmail.com

Telefon: +9 0535 873 41 55

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.