Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

freelance Grafik Tasarımcı ve Fotoğrafçı

grafipek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
slm.. iki sene grafik tasarım eğitimi aldım...çeşitli ajanslarda grafik üzerine deneyimim vardır..
bütün grafik programlarını bilmekteyim..
broşür, katolog, afiş vb. reklam çalışmaları; kartvizit, fatura, magnet, antetli kağıt, insört vb. kurumsal çalışmaların tasarımları freelance olarak yapılmaktadır...
ayrıca temel fotoğrafçılık eğitimi aldım. tasarımlarda kullanılacak ürünlerin fotoğraflarını bizzat kendim çekip, tasarımlarda istediğiniz bu fotoğrafları kullanabilirim..
istanbulda oturuyorum...
ilgilenen arkadaşlar özelden mesaj atabilirler...

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

grafipek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
grafik tasarım programları özel dersler verilir

Meslek lisesinde grafik tasarım okuyan öğrencilere özel grafik programları photoshop, freehand, corel draw, in design, ıllustrator dersleri verilir...
istanbul da oturuyorum...
isteyenler benimle irtibata geçebilir grafipek1907@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz...

grafipek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Freelancer Grafik Tasarımcı ve Fotoğrafçı

merhaba, ajans deneyimli olup bütün grafik tasarım programlarını photoshop, freehand, corel draw, in design, ıllustrator bilmekteyim...

her türlü tasarımlarınız menü, afiş, broşür, katolog, kurumsal kimlik çalışmaları, takvim, kitap, yıllık tarzı tüm çalışmaları yapabilirim...

ayrıca web sayfalarınızda ve tasarımlarınızda kullanacağınız ürünlerin fotoğrafları da çekilebilir...

bana ipektok80@mynet.com veya grafipek1907@hotmail adreslerinden ulaşabilirsiniz...

jmb84

🌱Yeni Üye🌱
iş başvurusu

Reklam ve digital baskıda sektörün öncü firmalarından biri olan ve Anadolu yakasında bulunan şirketimizde full time çalışmak isterseniz, sizinle bir ön görüşme yapmak istiyoruz.
Olumlu veya olumsuz pm bekliyoruz.
İyi günler dileriz.

grafipek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
GRAFİK TASARIMCI ve FOTOĞRAFÇI

merhaba, grafik tasarımcıyım ve amatör olarak fotoğrafçılıkla uğraşmaktayım...
2 sene grafik tasarım ve özel kurslarda fotoğrafçılık eğitimi aldım...
hem grafikerlik hem de fotoğrafçılık alanında bir şeyler yapabileceğim iş aramaktayım...

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
Kullanıcının uzun bir tarihten bu yana konu içinde aktif olmaması nedeni ile konu tarafımdan kapatılmıştır.
Eğer ilanın devamlılığı söz konusu ise konu sahibi yönetim ile irtibat kurabilir.

Konu tarafımdan kapatılmıştır.