Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelance Grafiker

didemgurdur

🌱Yeni Üye🌱
Fraalance olarak her turlu grafik tasarim, fotograf ve site tasarimi isi yapabilirim.

Yaptigim tasarim ve calismalarin bir bolumunu web adresi yasak adresinden inceleyebilirsiniz...

Bilgisayar muhendisligi egitimi almis ve 5 yildir bu isle ugrasan birisi olarak ilgilenenlere detayli CVmi ve referanslarimi gonderebilirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

didemgurdur

🌱Yeni Üye🌱
Freelance olarak her turlu grafik tasarim, fotograf ve site tasarimi isi yapabilirim.

Didim'de yasiyorum

Photoshop & Image Ready
Freehand
Corel Draw & Corel Photo-Paint
Adobe Illustrator
Dreamwaver
Flash
HTML & PHP
Pascal
Visual basic
C++
Programlarini cok iyi derecede kullaniyorum...

5 yillik grafikerlik tecrubem var, uluslararasi bir textile fabrikasinda hem studio hem de baski departmanlarinin sorumlusu olarak calistim, farkli reklam ajanslari icin freelance olarak dergi, brosur, katalog, websitesi tasarimlari yaptim. Kibrista aylik olarak yayinlanan bir araba dergisinin grefikerligini yapiyorum ve tam zamanli olarak bir emlak firmasinda calisiyorum. Cok iyi derecede Ingilizce biliyorum. Baski oncesi hazirlik, prezentasyon ve baski tasarimlari konusunda Avrupa'nin en iyi markalarina tasarimlar yaptim ve cok iyi feedbacklerle calistim. Portfoyumu uyeligim tamamen aktif hale geldikten sonra buraya ekleyecegim icin yakin zamanda siteden inceleyebileceksiniz.

Ingiliz Koleji'nden sonra Bilgisayar muhendisligi egitimi aldim 1982 Kibris dogumluyum. Israil ve Hollanda'daki kurs ve fuarlara katildim, serigrafi renk ayrimi teknikleri ve dijital baski ile ilgili basari sertifikalarim var.

akturk

🌱Yeni Üye🌱
sslm

corel, photoshop, freehand'i iyi derecede bilen bayan grafiker aranıyor
işyerimiz istanbul topkapıda calışma saatlerimiz sabah 9 aksam 6 30
detaylı bilgileri karsılıklı anlaşırız bilginize

dmrcmst

🌱Yeni Üye🌱
Freehand, Photoshop, İndesign,Quark, iyi dercede biliyorum ve fraalance dışardan yada uygun saatlerde ofise gelip iş yapabilirim. yaptığım işlerden örnekler ve referanslar gösterebilirim...