Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelance Grafikerlik

aysel eryılmaz

🌱Yeni Üye🌱
Marmara Üniveristesi Tasarım Basım Yayımcılık Bölümünden mezunum ve eğitimimi Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü'nde devam ettirmekteyim.
Eğitim hayatım boyunca grafikerlikte yaptım. Ama şimdi okul saatlerim nedeniyle freelance çalışmam gerekiyor.

İşlerinizi Freelance olarak yürütebilirim. İlginize teşekkür ederim.

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

- Yaşadığınız şehir:
- Kullandığınız programları ve seviyeleri:
- İş deneyimi ve içeriği:
- Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
- Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

- Firma ismi:
- Çalışma şartları:
- Aranılan kişinin özellikleri:
- İşin mahiyeti:

Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

rutesayhek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.sekeroglu.com.tr
slmlr....

eğer gıda ambalajı (helva, yoğurt, reçel, çikolata vs..) gibi alanlarda tasarım tecrübeniz var ise lütfen bana ulaşın...

iyi çalışmalar

MandalinaAjans

🌱Yeni Üye🌱
İlanınız hala geçerli ise, İstanbul/Göztepe'de Mandalina Tasarım olarak hizmet veren firmamıza freelance çalışacak tasarımcılar aranmaktadır.

İnternet sitemizden bilgi alabilir, irtibat telefonlarımızdan veya internet sitemizde bulunan MSN adresimizden bizimle bağlantı kurabilirsiniz. Kuralları çiğnememek adına bilgileri buradan vermiyorum, görüşmek üzere.

Mandalina Tasarım Hizmetleri