Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelance Tekstil & moda & grafik Tasarım - Türkiye Geneli

19alev81

🌱Yeni Üye🌱
Freelance Tekstil & moda & grafik Tasarım

Program/Seviye: Adobe Photoshop / profesyonel

Adobe Illustrator / İyi

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 12 senedir tesktil sektöründe tasarımcı grafiker olarak çalışmaktayım.İhracat yapan tekstil firmalarında çalıştım.Şu an fulltime çalışıyorum,ek iş arıyorum.Yakında sadece evden çalışacağım için anlaşılırsa anlaştığım yerle daha ciddi şekilde çalışabilirim.
Karşılıklı güven ve dürüstlük benim için olmazsa olmazımdır.İşverenle ilk başta yüzyüze görüşüp anlaşmayı tercih ederim.
Çalıştığım
müşteriler:Bershka,Stradivarius,Lefties,Oysho,Blanco,Pimkie,Kiabi,C&A(yessica,Clockhouse,Elements.)Dorothy Perkins,Gerry Weber,Otto.Bayan desen ve model koleksiyonlarını eksiksiz ve hızlı şekilde çıkartıyorum.
Ciddi ve sorumluluk sahibi kişilerle görüşeceğim.İlgilenenler emailimden benimle iletişime geçebilirsiniz.

E-posta: rekord74@hotmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.