Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelance tshirt tasarımı

artbyart

🌱Yeni Üye🌱
Slm;

İstanbul'da ikamet etmekteyim. Güzel Sanatlar Fakültesi mezunuyum ve 3 yıldır çalışıyorum. Şu an fulltime çalışmaktayım. Ancak freelance olarak yaratıcı ve zamanında teslim edilen tshirt tasarımlarınız için bana mesaj(pm) atabilirsiniz. Daha sonra size örnek çalışmalar ve dataylı bilgiler sunabilirim.

İlginize teşekkürler.

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

hek

🌱Yeni Üye🌱
artbyart , yapim asamasinda olan bir tshirt tasarim sitem var ...ve tshirt tasarimi yaptirmak ve mevcut yazilarimi ve tasarimlarimi dijital tshirt baski makinalarinda basilacak hazir hale getirecek bir grafiker arkadas ariyorum ...
bilgi bekliyorum
tesekkurler

nalan öztunç

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ilanınız güncel ise sitemizden başvuru yapabilirsiniz!

Ilanınız güncel ise sitemizden başvuru yapabilirsiniz!

cigdem akin

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,

İstanbul'da bir tekstil firmasında çalışıyorum ve Fransız bir müşterimiz için bize parça baskı tasarımı yapan tasarımcılarla freelance olarak çalışmak istiyoruz. Daha detaylı bilgi almak isterseniz lütfen iletişime geçin.