Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelance uygulamacı grafiker - Türkiye Geneli

rota8775

🌱Yeni Üye🌱
Freelance uygulamacı grafiker

Program/Seviye: corel kullanabilen

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: internet üzerinden saat ücretiyle çalışabilecek, hazırladığı işi matbaya hazır halde sunabilecek uygulamacı grafiker aranıyor

E-posta: barancan75@gmail.com

Benzer konular

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
DİKKAT!
a8yXf.png
Alıntı Mesajın Faydaları |
9AsHZ.png
İlanızın Kapatılması |
Ko4Yw.png
E-ticaret Nedir?

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
İnternetten saat ücretiyle çalışacak birini arayanı ilk defa duyuyorum. Grafikerin çalışıp çalışmadığını nasıl anlayacaksınız? Bana mantıksız geldi. Eğer ki ben saatlik çalışacak olsam saat başı 20 TL den aşağı almam. Siz 3-4 TL ye çalışan arıyorsunuz galiba?

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
İnternetten saat ücretiyle çalışacak birini arayanı ilk defa duyuyorum. Grafikerin çalışıp çalışmadığını nasıl anlayacaksınız? Bana mantıksız geldi. Eğer ki ben saatlik çalışacak olsam saat başı 20 TL den aşağı almam. Siz 3-4 TL ye çalışan arıyorsunuz galiba?

senin galiba ilk kez duyduğun sadece bu değil, yaşın kaç bilmiyorum ama, okuduğunu anlamakta sorun yaşıyor da olabilirsin, saat ücreti diye bir şey var o da şöle oluyor, işveren senin internette kaç saat çalışacağını hesaplamıyor sana verilen işi kaç saatte yapabilirsen benden o kadar para alırsın diyor, yani onu hesaplarına göre sana verdiği 1 saat te bitecek bir işi sen 3 saatte yaparsan bundan sen zararlı çıkarsın demek istediği bu, senin nette kaç saat kaldığın onun umrunda değil, grafikerin çalışıp çalışmadığını işte burdan anlıycak, bir saatte yapılacak bir işi 4 saat sonra yapıp gönderirsen bu işverenden bir daha iş alamazsın, bunu anlamak bu kadar zor olmasa gerek

grafiks82

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba;

Görüsmek İsterim Yanlız Macintosh ve Freehand İllustratör ve İndesign Kullanıyorum. Sorunsuz Baskı Aşamasına Kadar Renk Yönetim Sistemine Uygun Olarak ta Pdf Olarak Teslim Ederim.
0530 211 45 67

Volkan