Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelance Web Tasarımcısı arıyorum PHP, ASP, FLASH bilen - Türkiye Geneli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bersavas

🌱Yeni Üye🌱
Freelance Web Tasarımcısı arıyorum PHP, ASP, FLASH bilen

Program/Seviye: İyi seviyede
Photoshop, illustrator, Dreamweaver, PHP, ASP, Flash vs...

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Merhaba Arkadaşlar
Ajans hizmeti verdiğim müşterilerime profesyonel düzeyde web sayfası tasarımı yapabilecek iş başı para ile çalışacak vizyonu açık isteneni anlayıp uygulayabilecek çalışma arkadaşı arıyorum. özellikle Kontrol panelli siteleri yapabilecek ve mümkünse database içeren web sayfaları hazırlayabilmesi gerekmektedir. Kendini geliştirmeye çalışan veya programlara hakim olmayan bunu yapmayı bilmiyorum diyecekseniz hem benim hemde kendi vaktinizi harcamayınız.

E-posta: bora.ersavas@sandoz.com

Telefon: 0533 651 55 22

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

deliler2

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba bora bey ben ufuk mail attım konuşmamızdan sonra bilginize. teşekkürler iyi çalışmalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...