Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelancer Web Designer Aranıyor...

divana36

Forumdan Uzaklaştırıldı
PHP,FLASH,CSS,HTML konularında yardımcı olabilrim aynı zamanda öğrenciyim.Uygun fiyata anlaşabilirz...

kosto_okan@hotmail.com

iyi çalışmalar.

Cizgitasarim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cizgitasarim.com
Merhaba Antalyada Oturuyorum. İnternet Üzerinden Serbest Olarak çalışıyorum. CSS ve XHTML Bilgim Vardır. Photoshop Programını 5 Seneden beri Kullanıyorum Photoshop Alanında 5 Adet eğitim setim vardır. Wordpress+DLE Konusunda oldukça iyiyim. Bnun yanında güncel olarak sitemde Ai, Ps, CorelDraw Olmak üzere eğitimler vermekteyim. Sitemi ve Portfolyomu İncele derim. Web Tasarım Konusuna gelince uzun süredir bir deneyimim var. Sen bana müşteriyi bul yeter ;) Çalışmalarımı Yeni Topluyorum. Şuan Tasarımları Wordpress ve DLE ye giydirmekle uğraşıyorum... Bilgileri aşağıda verdim. Yüz Yüze Görüşebiliriz....

Mail: bilgi[at]cizgitasarim.com
MSN: m1hesap[at]msn.com
ÇizgiTasarım
Portfolyo

gruenno

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,

Çok iyi derecede Photoshop, CorelDraw, Freehand biliyorum.

İlanınız halen geçerliyse msnden cetin.k@live.com adresini eklerseniz hem referans çalışmalarımı gönderebilirim hem de iş hakkında konuşabiliriz.

İyi çalışmalar.

Saygılar.

sahinozyurek

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba, eminim çalıştığınız kişiler vardır. Geçen sene İngiltere CNBC de tasarım 4. sü olan yaptığım site var (www.maviizmir.com/curbanoglu.htm). Belki benim için bir özel projeniz olur. Zor işleri severim, uğraşırım. Referanslarımın bir kısmını www.maviizmir.com'da sol menü üzerine gelerek görebilirsiniz. Tıkladığınızda iç sayfaları da görebilirsiniz. Email: sahinozyurek@gmail.com

Son düzenleme: