Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Frehand Dosyasını Search Edilebilen PDF dosyası Yapmak

DrN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Merhaba,

Elmimde FH dosyaları var bunların yazı karakterlerini arial yapıyorum Fh de bir sorun yok ama PDF dosyası yaptığım zaman ı,İ,ş,ğ harfleri bozuluyor.Ve bunlar farklı pc lerde açılacak bu yüzden her pc dek fontu desteklemesi gerekiyor.Distiller programından yapıtığım zaman PDF içerisinde arama yapılamıyor.Bunun yolu nedir? Bilen birileri var mı acaba ? Teşekkürler....

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Convertledinizmi ?

DrN

🌟Usta Tasarımcı🌟
İşte sorun da bu convert yapamıyorum yaparsam search edılemıyor pdf...bu sekılde fontlar bozulmadan ve her pc açılabilicek şekilde yapmam gerekiyor...

DrN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bilen birileri yok mu :(

semadedim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İşte sorun da bu convert yapamıyorum yaparsam search edılemıyor pdf...bu sekılde fontlar bozulmadan ve her pc açılabilicek şekilde yapmam gerekiyor...

anlamadım convert edememe sebebini eğer convert yaparsan zaten ffont bozulması olmaz ve her pc sorunsuz bir şekilde açar bozukluk görmez

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Pdf dosyalarını Adobe Readerda açtığınız zaman edit'te search vardır. Ve herhangi bir kelimeyi bu dökumanda bulmak için arama yapabilirsiniz. Ancak konvertlerseniz bu mümkün olmaz çünkü ortada kelime kalmaz.

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Freehand'den EPS kaydedip, Acrobat Distiller'e atıp oradan PDF yapmayı deneyin..

DrN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çok teşekkür ederim..Çok yardımcı oldu..İyi Çalışmalar..