Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Galeri Bordo Züccaciye, ev tekstili ve çeyiz mağazası Kapak Tasarımlarım

turkexport

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba ,
Grafiker değilim ama olmamam için neden varmı ? Kapak tasarımı henüz bitmedi. Fikirlerinizi almak istiyorum . Sizce hangisi ?
zemin9copy.jpg

zemin6.png

zemin8.png

Benzer konular

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Tabiki olmamanız için bir neden yok.Fakat bu iş adım adım gerçekleşir.Ben grafiker olmak istiyorum diyerek tepeden inme bir iş alarak yapmak yerine önce yapılan işler hakkında detaylı bir inceleme yapmanızı,gerekirse bir garfikerden destek almak süretiyle gerekli altyapınızı güçlendirmenizi tavsiye ederim.Tabi bu söylediklerim kullanılan programlara hakimiyeti olan ve hayal gücü kuvvetli olanlar içindir.
Kolay gelsin.

turkexport

🌱Yeni Üye🌱
Yorumunuz için Teşekkür ederim .
Bu işi yapıyorum niyeti ile değil bu işe mecburi bir giriş sebebiyle yapıyorum şu an . Web tabanlı uygulamalarda oldukça başarılı olmama rağmen Grafik ve tasarım oldukça farklı bir konu. Dediklerinizde sonuna kadar haklısınız . Benzer örnekleri karşılaştırarak bir şeyler üretmekle yetiniyorum şu an . Buda zaman kaybından doğan bir durum tabiki . Umarım ilerleyen zamanlarda daha başarılı oluruz.

Son olarak Demo lar için bir yorum yaparsanız sevinirim . Konu ile ilgili abartıları varmıdır ? renk seçimleri nasıl ? bunlar hakkında en azından fikir verirseniz sevinirim

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
1.Her üç çalışmada da zemin renkleri ürün fotoğraflarını yutmuş.
2.Yazı renkleri ile zemin renkleri arasında uyumsuzluk var.
3.Ürün fotoğraflarının etrafındaki yıldıza hiç gerek yok.Bunu kullanmak yerine zemin rengi ile uyumlu kare,daire vb.küçük zemin kullanabilirsiniz.
4.Yazı ve fotoğraflar kenarlara çok yakın.Baskıda yakın olana yerler gider.Kesim payını hesaplamamışsınız.
5.Simetrik hatalar çok.Ürün,çerçeve,tanıtım ve fiyat yazılarını sayfaya tam oturtamamışsınız.Yerleşim kötü.
6.Ürünler havada asılı duruyor gibi bir görüntü oluşmuş.Gölgelendirme ile bunu halledebilirsiniz.

Şu an gözüme çarpanlar bunlar. Kolay gelsin.

graffiti82

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bir üstteki yorum yapan arkadaşa tamamen katılıyorum

DrN

🌟Usta Tasarımcı🌟

Bu nasıl bir tabir şeklidir böyle?Eğer eleştiriniz olumsuz yöndeyse daha düzgün ifade edin kendinizi...Düşüncelerinizi söyleyin ki daha iyi şeyler çıkabilsin...Önce karşınızdakine saygı duyun...

BuRaQ1907

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aslında isim tasarıma çok uygun bir isim bordo bordo rengi çok seviyorum beyaz üzerine bordo veya bordo üzerine beyaz çok güzel duruyo desenli arka plan yerine düz renk bi arka plan denemeni tavsiye ederim.

turkexport

🌱Yeni Üye🌱
İlgi ve Alakanız için teşekkür ederim ve yardımlarınız içinde tabiki. Bununla Beraber işin dalgasına vuran ve Gülen arkadaşa da minnettarım . Görsel Zevklerden daha ziyade Adam olmayı başaramamış insanların da bu işlerden anladığını görmek daha güzel .

Dediğim gibi hiç bir deneyim sahibi olmamakla beraber zaman darlığından sadece basit denemeler yapıyorum . Umarım ilerleyen zamanlarda daha iyi olur.

Eğer Benzer Mağazalar için yapılmış Örnekleri görebilme şansım olursa daha iyi olur sanırım . Bu konuda sitede bulunan yada bulunmayan örneklerle alakalı linkler alabilirsem çok mutlu olurum

Herkese İyi çalışmalar

niyaz

🌱Yeni Üye🌱
olmamış

arkadaşım yanlış anlamazsan biraz tasarım konusunda biraz daha gayret göstermen gerekiyor.Bakacaksın ki sonraki aşamalarda daha iyi ürünler ortaya çıkaracaksın