Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Gazete veya dergi basımı - Türkiye Geneli

wertigos

🌱Yeni Üye🌱
Gazete veya dergi basımı

İşin teslim alınacağı şehir: Hakkari

Maliyet: a4, parlak kuşe
kapak dahil toplam 32 sayfa
kapak 250 gr
iç sayfalar 135 gr gramları düşebilir de. önemli olan fiyatta anlaşmak.
500 yada 1000 adet basmayı düşünüyorum. selefonlu selefonsuz tekliflerinizi bekliyorum. baskının tam maliyeti hakkında ayrıntılı bilgi istiyorum.

Tasarım: Dahil

İşin teslim edilme süresi: 15 iş günü

İşle ilgili açıklama: okul gazetesi ya da dergisi çıkaracağız. ona göre fiyat istiyoruz. 1000 liranın üzerinde fiyat verecekler yazmasın. makul tekliflerinizi bekliyorum.

E-posta: hasaltintas@hotmail.com

Telefon: 0506 764 90 03

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

vanthoff

🌱Yeni Üye🌱
32 sayfa tasarım dahil 1000 TL çok düşük bir rakam, kaliteli bir tasarım isteniyorsa en az sayfa başı 20 TL olarak ücretlendirilir. Kapak ayrı gramaj olduğundan 2,5 forma baskı yapılacak, sadece baskısı 1100 TL tutuyor. İyi şanşlar.

selcukinci

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.artitasarim.net
:)

32 sayfa tasarım dahil 1000 TL çok düşük bir rakam, kaliteli bir tasarım isteniyorsa en az sayfa başı 20 TL olarak ücretlendirilir. Kapak ayrı gramaj olduğundan 2,5 forma baskı yapılacak, sadece baskısı 1100 TL tutuyor. İyi şanşlar.

yok arkadaşım öle deme yaa, bazı arkadaşlar var kendilerini çok zeki sanıyorlar, 1000 TL çok iyi bir rakammış, hatta fazlaymış bile :)

wertigos

🌱Yeni Üye🌱
selçuk arkadaşım ben bu işi kendim için yapmıyorum. yazdıklarıma bakarsan okulumuz için yapıyorum. yüksekovada bi köy okul için yapıyorum bunu. bacası akan, okulu her an yıkılabilecek bi okul için, öğretmenler odası olmayan bi okul için, penceresinden su damlayan, çatısından yağmur suyu, kar suyu damlayan bi okul için yapıyorum bunu, artis artis konuşma da teklif vereceksen ver vermeyeceksen uğraştırma...

wertigos

🌱Yeni Üye🌱
fotokopi makinası olmayan, 4. sınıfının kapısı bile olmayan bir okul için yapıyorum selçuk daha saymamı istiyomusun.

selcukinci

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.artitasarim.net
selçuk arkadaşım ben bu işi kendim için yapmıyorum. yazdıklarıma bakarsan okulumuz için yapıyorum. yüksekovada bi köy okul için yapıyorum bunu. bacası akan, okulu her an yıkılabilecek bi okul için, öğretmenler odası olmayan bi okul için, penceresinden su damlayan, çatısından yağmur suyu, kar suyu damlayan bi okul için yapıyorum bunu, artis artis konuşma da teklif vereceksen ver vermeyeceksen uğraştırma...

kardeşim o zaman oraya o şekilde yazacaksın, bizde insanız, gerekirse ücretsizde yaparız, ama sen direk dalga geçer gibi 1000 tl üzeri fiyat verecekler yazmasın yazmışsın, üzerine benim yaptğım yoruma dayanarak bana özel mesaj gönderip, kendine sponsor bul falan diye dalga geçmişsin, madem böyle bir ciddi konu için yapıyorsun o zaman adam gibi anlatacaksın mevzuyu bizde elimizden geleni yapacağız güzel kardeşim ok. insanlık ölmedi.

akkaya1606

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tasarımı ücretsiz yaparım. Herhangi bir kar gütmeden, baskı için de en düşük maliyeti bulmaya çalışırız hocam...
Arayın görüşelim.
0 507 659 89 44

smetiner

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tasarım ücretsiz.Bu özelliklerle 1200 TL olabilir hocam.