Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Gebze belediyesi tasarımım

erishim

🌱Yeni Üye🌱
logort.jpg]
[/URL][/IMG]

ertares

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
verdiğin linkte gözükmüyor

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
foruma resim yüklemek

foruma resim yüklerken rgb yükleyin cmyk değil cmyk modunu sadece mozilla firefox görüyor :

gebze.jpg

Son düzenleme:

ak.RAP

🌱Yeni Üye🌱
BENCE: Düşünce olarak güzel bir çalışma fakat görsel yetkinlik açısından biraz eksik kalmış diye düşünüyorum.. Emeğinize sağlık

h6soft

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
açıkçası, ben beğenmedim.
bunun küçük bir şeye basıldığını düşünsenize oradaki detaylar anlaşılmaz bile. logo biraz daha sade olmalı diye düşünüyorum

firlama35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Katılmamak elde değil bence at bu çalışmayı kafandan yeniden yap.. Bak göreceksin çok daha güzel bişey çıkacaktır... Başarılar...

ewray

🏅Acemi Tasarımcı🏅
artk daha sade vede kuul çalışmalara yöneliyor belediyor bu çok karışık olmuş. Kadıköy belediyesinin logosu sana tavsiye edeceğim en önemli logodur bu arada.

grafideal

🌟Usta Tasarımcı🌟
geniş kitlelere hitap edecek logolar daha çok imgesel olmalı akılda kalıcı olmalı. görsel anlamda akılda kalıcı bi imge göremedim. bir şehri, belediyeyi veya beldeyi imgeleyen en belirgin öğe seçilip işlenmeli bence. birden çok imge karışıklığa sebep oluyor. daha iyi çalışmalar ;)

impoved

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tasarım anlaşılır ve detaylar bakıldığında fark edilir olmalı. ayrıca logonun ölçeği küçültüldüğünde detaylar kaybolan ve iç içe geçen bir tasarım olmamalı. valla arkadaşım bunun neyine yorum yapmalı ve eleştiriye nereden başlanılmalı valla ben bilemedim. arkadaşım bu tasarıyı yok et ve yeniden tasarla. yeni tasarımında da sakın burda izlediğin yol ve düşünceleri uygulama sana tavsiyem.

FlameDance

♾️Grafik Gurusu♾️
Çok çocuksu duruyor ya ben beğenmedim eline sağlık.