Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

GEBZE ve çevresinde karilkatür dergisi çıkarmak

volkione

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba arkadaşlar gebze ve çevresinde KARİKATÜR dergisi çıkarmaya ne dersiniz... karikatür çizebilen böyle bir projede bulunmak isteyen ve de gebze ve çevresinde bulunan istekli arkadaşlar varsa birşeyler yapmak ve gebzeye mizah adına bir güzelik kazandırmak gerektiğini düşünüyorum

lemanyak41

🌱Yeni Üye🌱
projeniz faliyete geçerse dilovası ayağında destek olabiliriz
DHA

C a s p e R

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence süper oLur, elimden geldikçe yardımcı olmak isterim

volkione

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Benim asıl amacım çizmeyi seven böyle bir faliyette bulunmak isteyen arkadaslarla bi gurup olusturup takım halinde birşeyler yapmak örneğin aklımdaki esnaflarıda mizahın içine alarak onlarıda dergiye aktarmak bu şekilde bende varım bende yaparım diyen arkadaşlar olursa birşeyler deneyelim diyen arkadaşlarla bu yola baş koymak

volkione

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yokmu ya benle aynı düşüncede olupta birşeyler yapmak steyen arkadaşlar

slevin1

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar , fikir çok güzel , Gebze'de olması daha da güzel. Gebze'de ERT SANAT GALERİSİ var.Güzel sanatlara hazırlık kursları veriliyor.Çok yetenekli bir hocası var yardımcı olabileceği kanısındayım.Çarşı da Kiler marketin arkasında,danışmanı öneririm...

volkione

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekürler slevin ama hala dediğim olayı yakalayamadım ne bileyim benim düşünceme sahip birilierini bulabileceğimi düşünüyodum bekleyelim belki birileri vardır

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben de Eskişehirdeyim ama, yardımcı olabilirim :)

chaqdash

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.k-cagdas.blogspot.com
karikatür çiziyorum örnekleri benim blogta da var ; ama karikatür dergisi çıkarmak hiç te kolay birşey değil.Çok alengirli bir iş.Ama pdf formatında bir mizah dergisi çıkarabiliriz.Veya aranızda internet üzerinden flash içerikli bir dergi yapabilecek olan varsa bu şekilde de yapabiliriz.Bilgisi veya bu konusa ilgisi olan

Moderatör tarafında düzenlendi:

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
karikatür çiziyorum örnekleri benim blogta da var ; ama karikatür dergisi çıkarmak hiç te kolay birşey değil.Çok alengirli bir iş.Ama pdf formatında bir mizah dergisi çıkarabiliriz.Veya aranızda internet üzerinden flash içerikli bir dergi yapabilecek olan varsa bu şekilde de yapabiliriz.Bilgisi veya bu konusa ilgisi olan

İletişim adresi ve kişisel site vermek yasak, lütfen iletişim adresinizi özelden veriniz.
Ben de karikatür çiziyorum proje için destek olabileceğimi belirttim.+ Flash dergi içinde yardımcı olabilirim. Fakat konuyu açan kişiden ses yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Peki sormak istediğim şey..Diyelimki dergi çıktı, çizerlerin hakkını veya ücretlerini nasıl vermeyi planlıyorsunuz?

lvnt_

🌱Yeni Üye🌱
selam kalemim iyidir karikatur için amatör olrak bı kaç mizah dergısıne gitmişliğim vardır

Huriye

🌱Yeni Üye🌱
Ben de KKTC de yaşıyorum ve her ay 10.000 adet gazete çıkarıyorum yayıncılık çok zevkli birşey inşallah projeni gerçekleştirirsin. BAŞARILAR

volkione

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba arkadaslar uzun zamandır internete giremiyorum o yüzden cevap yazamadım kusura bakmayın. creedwar arkadaşımız çizerlerin ücret olayı demiş bende bu dergi aşamasında yeniyim yani öyle bi tesisimde yok vede hali hazırda sistemde yok sadece ben bu tp bir şeyi gebze ve çevresinde yapmak ama tek başıma değil benim gibi düşünen arkadaşlarla bu işin zorluklarına katlanacak arkadaslar arıyorum olursa örneğin 5 arkadaş bulduk oturup ne yapablilriz nasıl bi şey yapabiliriz nerde ne şekilde bastırabiliriz maliyet ne çıkar nasıl temin edebiliriz tüm bu aşamaları birlikte çözeceğimiz arkadaslar arıyorum

dusle_

🌱Yeni Üye🌱
karikatür deneyimim var çizimlerim fena sayılmaz yardımcı olabilirm isterseniz

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Merhaba arkadaslar uzun zamandır internete giremiyorum o yüzden cevap yazamadım kusura bakmayın. creedwar arkadaşımız çizerlerin ücret olayı demiş bende bu dergi aşamasında yeniyim yani öyle bi tesisimde yok vede hali hazırda sistemde yok sadece ben bu tp bir şeyi gebze ve çevresinde yapmak ama tek başıma değil benim gibi düşünen arkadaşlarla bu işin zorluklarına katlanacak arkadaslar arıyorum olursa örneğin 5 arkadaş bulduk oturup ne yapablilriz nasıl bi şey yapabiliriz nerde ne şekilde bastırabiliriz maliyet ne çıkar nasıl temin edebiliriz tüm bu aşamaları birlikte çözeceğimiz arkadaslar arıyorum

Proje bazlı ama karşılıklı alışveriş yerine bireysel bir kazanç olacaktır. Yinede bol şans.