Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Geleceğim hakkında yardım

chrorumlu

🌱Yeni Üye🌱
Suan 12 yaşındayım ama şimdiden html ve css ye hakimim büyüyünce web tasarimci olmak istiyorum hangi Liselere gitmeliyim bunun için, okulu bitirdikten sonra ne kadar kazanırim sitede biraz araştırdım çelişkilere düştüm biraz yardım eder misiniz abiler ablalarim

dogukanbtl

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
web.dogukanbatal.com
HTML ve CSS`e hakimsen HTML5 ve CSS3`ü incelemeye başla yaşın daha küçük ama şimdiden başlaman seni bir adım öne götürecektir.Lise olarak illaki lisede Bilişim bölümü vardır ilgili bölüme gidebilirsin ama okullarda temel öğretilir sen kendini geliştirmen gerekir her zaman.Okul bittikten sonra kazanıp kazanmaman sana bağlı eğer kendini gerçekten geliştirir düzgün projeler yapabilirsen ona göre yüksek bir ücret alırsın.Yani o zamana kadar çok vaktin var sadece html ve css de takılıp kalma yazılım dillerine yönel PHP,ASP.NET vs bunlardan birini seç onun üzerinde durarak ilerle 3,5 dili yarım yamalak bileceğine 1 dili profesyonel şekilde öğrenirsen ortaya güzel projeler çıkar.

chrorumlu

🌱Yeni Üye🌱
Okuldan sonra her zaman uğraşıyorum, 2 ücretli iş yaptım şimdiye kadar ama genellikle ücretsiz yapıyorum photoshopada çok hakimim tasarım işleride yapıyorum..