Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

gelecek... gelemeyecek...

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
gelecekteki küçük kız.. kuraklık, susuzluk, savaş her ne olarak algılayabilirseniz..
açıkçası bu çalışmama uygun bir de yazı yazmak istedim. dedim ki tüm duygularımı anlatıvereyim.. çocuklarımızın herşeye rağmen çocuk olmalarından bahsedeyim.. ama baktım ki anlatamıyorum. ne kelimeler yetiyor ne uzunca cümleler..

Duvarlar üzerime geldikçe kendime 10 parmaklı bir surat yaptım...
...
Meleklerimle fısıldaştım..
...

savasyw6.jpg

Benzer konular

Safari

♾️Grafik Gurusu♾️
Emeğine, yüreğine sağlık..

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Umarım yanlış anlamassın Yorgunella..Ama ben gerçekten çok beğendim ve güldüm..Hislerinin tersine beni eğlendiren bir çalışma oldu..Vermek istedin mesaj açık ama kızın bacaklarının duruşu, maskesinin şekli oldukça şeker..Duygularını tam yaşayamasam da çalışmanı farklı fonksiyonlarda da kullanabileceğini söylemek isterim..Eline sağlık..

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Mesaj güzel, çizimde eleştirecek pek bi şey yok...Ancak bikaç mantık hatası göz tırmalıyor...

-Kızımızın saçları o aralıktan çıkmışsa, havada oradan girip çıkıyordur...Bu durumda maske işlevini yitiriyor ve kafada takılı olması mantık dışı geliyor...

-Kızın saçının arkasından maske hatları görünmemeliydi...Saç saydam değildir...

-Kızımız sol kolunu nasıl öyle tutmuş yada niye öyle tutmuş...Normal de insan kolunun duruşu öyle değildirki?

-Ayakların altındaki boyutlandırma amaçlı çizginin yeride kötü bence, çünkü kız o çizginin tam üstünde durmuş...Yani yerle duvarın birleştiği nokta üzerinde durmuş gibi görünüyor...Buda imkansız bir durum...

-Kızın oyuncağı kızdan daha etkili :)

-Ellerinde o boyutlarda eldiven varsa ayaklarında da uzun sarı çizmeler olmalıydı...Güzel papuçlar yeme beni diyor :)

-Birde karşıdan bakıldığında soldaki etek askısı içe doğru daha fazla kıvrılabilirdi...Kasap önlüğü modunda durmuş...

İlk bakışta gördüğüm ve şöyle yapılsaydı dediğim şahsi eleştiri ve görüşlerim bu yönde...Ellerinize sağlık...İyi çalışmalar...

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
Umarım yanlış anlamassın Yorgunella..Ama ben gerçekten çok beğendim ve güldüm..Hislerinin tersine beni eğlendiren bir çalışma oldu..Vermek istedin mesaj açık ama kızın bacaklarının duruşu, maskesinin şekli oldukça şeker..Duygularını tam yaşayamasam da çalışmanı farklı fonksiyonlarda da kullanabileceğini söylemek isterim..Eline sağlık..

öncelikle gülümsemenize sevindiğimi söylemek isterim :smile:
tabiki yanlış anlamam. algı herkese göre farklıdır. bikaç kişiye gösterdim sadece biri ne amaçla yaptığımı anladı. ama hepsi de güldüler :smile:
yorumun için teşekkür ederim :angel:

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
Mesaj güzel, çizimde eleştirecek pek bi şey yok...Ancak bikaç mantık hatası göz tırmalıyor...

-Kızımızın saçları o aralıktan çıkmışsa, havada oradan girip çıkıyordur...Bu durumda maske işlevini yitiriyor ve kafada takılı olması mantık dışı geliyor...

-Kızın saçının arkasından maske hatları görünmemeliydi...Saç saydam değildir...

-Kızımız sol kolunu nasıl öyle tutmuş yada niye öyle tutmuş...Normal de insan kolunun duruşu öyle değildirki?

-Ayakların altındaki boyutlandırma amaçlı çizginin yeride kötü bence, çünkü kız o çizginin tam üstünde durmuş...Yani yerle duvarın birleştiği nokta üzerinde durmuş gibi görünüyor...Buda imkansız bir durum...

-Kızın oyuncağı kızdan daha etkili :)

-Ellerinde o boyutlarda eldiven varsa ayaklarında da uzun sarı çizmeler olmalıydı...Güzel papuçlar yeme beni diyor :)

-Birde karşıdan bakıldığında soldaki etek askısı içe doğru daha fazla kıvrılabilirdi...Kasap önlüğü modunda durmuş...

İlk bakışta gördüğüm ve şöyle yapılsaydı dediğim şahsi eleştiri ve görüşlerim bu yönde...Ellerinize sağlık...İyi çalışmalar...

uzun yorumunuz, eleştiriniz için ço teşekkür ederim.
yazdıklarınızda haklısınız. pek ayrıntıya girmediğim bir çalışma. eleştirilerinize antitaz üretemem :smile:
ama sadece biri için birşey söyleyebilirim..
"-Kızımızın saçları o aralıktan çıkmışsa, havada oradan girip çıkıyordur...Bu durumda maske işlevini yitiriyor ve kafada takılı olması mantık dışı geliyor..."
kızın saçları çıkmış çünkü gelecekte tasarlanmış bir maske bu. insanların onla yaşamaya ne kadar alıştığını belli etmek amaçlı böyle yaptım.
eleştirilerinizi dikkate alacağımdan emin olabilirsiniz. kısa zamanlı herhangi bir ticari amaç için kullanılmayacak bir illüstrasyon, ama yine de derli toplu dursun :)
teşekkür ederim :angel:

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
Yosa arkadaşımızım söylediklerine katılmakla beraber, şirin ve sevimli bir çalışma olmuş
özellikle;

...
...

mesajın bu kısmı çok güzel. Bu satırlar alıntımı sizmi yazdınız? merak ettim doğrusu.
emeğinize sağlık.

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
Yosa arkadaşımızım söylediklerine katılmakla beraber, şirin ve sevimli bir çalışma olmuş
özellikle;

...
...

mesajın bu kısmı çok güzel. Bu satırlar alıntımı sizmi yazdınız? merak ettim doğrusu.
emeğinize sağlık.

teşekkür ederim tugi.
"Duvarlar üzerime geldikçe kendime 10 parmaklı bir surat yaptım..." sagopa kajmer"in "nedense" adlı şarkısının bir cümlesi :smile:

"Meleklerimle fısıldaştım.." önceden kullandığım bir cümleydi oda bana ait.
tekrar teşekkür ederim :angel:

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
msj ve çalışma güze iyi bir kompozisyon cıkmış ortaya küçük bi ayrıntı naçizane keşke saçlarının gaz maskesinden cıkarmasaydın cunku gaz maskesinin sadece burun kısmında filitre eleyicisi var ordan hava alınması lazım yoksa bu kız bu şekilde ölür=) emeğine sağlık gayet başarılı

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
msj ve çalışma güze iyi bir kompozisyon cıkmış ortaya küçük bi ayrıntı naçizane keşke saçlarının gaz maskesinden cıkarmasaydın cunku gaz maskesinin sadece burun kısmında filitre eleyicisi var ordan hava alınması lazım yoksa bu kız bu şekilde ölür=) emeğine sağlık gayet başarılı

ama ölmemeli tüm emek onun ölmemesi içindi :utann:
kızın daha şirin olması için yapmıştım onu ben :angel:
ama önerilerinizi eleştirilerinizi dikkate alacağımdan emin olabilirsiniz :angel:
çok teşekkür ederim :blush:

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet bencede olmemeli o yuzdn saclarını içeriye almalısın tebrikler

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Banada biraz boynundan maskenin bitinime kadarki bölüm biraz uzun gibi geldi,onun dışında arkadaşlarında bahsettiği ince ayrıntılar var ama hepsine rağmen çok beğendim özelliklede siyah zeminde yansıma güzel olmuş,genel olarak çalışmalarını beğeniyorum zaten ellerine sağlık.

sekerpinar

🌱Yeni Üye🌱
evet demei isdediğini çok iyi analttın çok iyi yansıtın yorgunella bence önemli olan senin anlatmak isdediğin şey ilistrasyonun bence çok başarılı keşke biizim anlamamızla çözulseydi sorunlar gelecekteki yada şimdiki çoçuklarımzıın geleceği bile olmayacak dunyada barış dilekelrimle sevgiler..

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
...
..
çizimle çok uyumlu bence bazen sagonun sözleri bizimde işimize yarıyor:D

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
Banada biraz boynundan maskenin bitinime kadarki bölüm biraz uzun gibi geldi,onun dışında arkadaşlarında bahsettiği ince ayrıntılar var ama hepsine rağmen çok beğendim özelliklede siyah zeminde yansıma güzel olmuş,genel olarak çalışmalarını beğeniyorum zaten ellerine sağlık.

çok teşekkür ederim bilgilknur. siyah her zaman bu tür duyguları anlatmakta birebir oluyor zaten. o ufak ayrıntıları da yapıp tekrar yüklerim en kısa zamanda.. tekrar teşekkür ederim :angel:

evet demei isdediğini çok iyi analttın çok iyi yansıtın yorgunella bence önemli olan senin anlatmak isdediğin şey ilistrasyonun bence çok başarılı keşke biizim anlamamızla çözulseydi sorunlar gelecekteki yada şimdiki çoçuklarımzıın geleceği bile olmayacak dunyada barış dilekelrimle sevgiler..

sekerpinar. yorumun için çok teşekkür ederim. iyi dileklerine aynen katılıyorum..

çizimle çok uyumlu bence bazen sagonun sözleri bizimde işimize yarıyor:D

kesinlikle :blush: