Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Gençlik Şöleni Afişi

WoDPaCKeR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
207046_115422608536594_100002065675588_130335_3028462_n.jpg

Tasarım bilerek parti renkleri haricinde yapılmıştır sadece partili gençler değil tüm gençliğe hitap ettiği için. Photohop + Fireworks kullanıldı photoshopu dekupe ve brushlar için kullandım brushları layer olarak fireworksda birleştirdim.

Benzer konular

WoDPaCKeR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
8 kişi bakmış henüz yorum yok... böyle olunca insan muallakta kalıyor

aliyimben

🌱Yeni Üye🌱
butiklere camlara asılması için verilen tipik a3 şölen afişi.
açıklama olarakda büssürü neler kullandığını yazmışşsın. zaten afişe bakıldığında ne tür tutoriallardan yola çıkarak yaptığın ortada. Bu tip göz yoran afişler yaptansa daha yalın sade net bir afiş, daha etkili olabilir.En basidinden o ağaçın oda işi ne, Bi yandan zorlama Gestalt yapılması, Atatürk'ün ağızını tamamlaması... Bunları tartışmaktansa Tipgrafiyi hiyerarşiyi.. vs tartışmalıyız.

shnbrs

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bahsedecek çok şey var sanırım. öncelikle fontta türkçe karakterler yok. karakterlerde stroke çok fazla gibi geldi bana. gereksiz bilgi ve materyaller var bence. alttaki yazıların font büyüklüğü aynı değil . sanırım güneş parlaması efektini atatürk için kullanmışsın ama atatürk çok büyük olmuş. belki güneşin içine sığdırsaydın daha hoş olabilirdi. böylece şenliğe daha çok vurgu yapmış olurdun.

WoDPaCKeR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlarınız için teşekkürlerde benim kafam şeye takıldı tr karakter yok demişsiniz nasıl yani neresinde tr karakter hatası var ?

srpsyn

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sölen-ŞÖLEN orda tr karakter problemi var yada yanlışlıkla ş yi s yazmış olabilrsin

RD3S1GN

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.rdwn.deviantart.com
Bir Islıkda Sen Çal Cümlesinin devamında bulunan gençlik şöleninde bulusalim
olmuş.

Tasarım Çok Kalabalık Biraz Daha Yalın Hale Gelmesi Lazım.