Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

george michael..

yolcu..

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
resim_967922078.bmp

Son düzenleme:

Benzer konular

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
iyi başlamıssında yarım olmasaymış daha ii olurmuş.

havvaesen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Farklı bir tarz olmuş.Emmst arkadaşım senin tam çizdiğin portreleride gördük.Arkadaşın çalışması gerçekten güzel olmuş.Emeğe saygı lütfen

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Farklı bir tarz olmuş.Emmst arkadaşım senin tam çizdiğin portreleride gördük.Arkadaşın çalışması gerçekten güzel olmuş.Emeğe saygı lütfen

Havva Esen bu şekilde yorum yapmanız konuyu başka yere taşır az daha hassas olmalıyız...

Çizim gerçekten başarılı, gelişerek devamını diliyorum adınıza. Bu arada George Michael çok güzel bir fikir. Çünkü O'nun yüz hatları tam çizmelik :)))

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yorum konusunda efojaya kalıyorum sayın havvaesen;
Çiziminize gelince bütünleme açısındanda görmek isterdim. Burun altından çıkan koyu .çizgilerinizi bölme çizgilerinize eklemesseniz daha olumlu olabileceğine inanıyorum.

yolcu..

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çiziminize gelince bütünleme açısındanda görmek isterdim. Burun altından çıkan koyu .çizgilerinizi bölme çizgilerinize eklemesseniz daha olumlu olabileceğine inanıyorum.

bu çalışmayı george michael'in cdsinin üzerinde resme bakarak yaptım.orjinalinde burun altındaki gölgeler ile yüzünün diğer yarısındaki gölgeler bitişikti.aslında biraz hatalı oldu kalan yerleride tamamen gölge yapsaydım belki daha iyi anlardınız ne demek istediğimi.ama o zamanda çok karanlık olurdu diye düşünüyorum.(dilerseniz orjinal resmide yükleyebilirim.)

efoja sizede katılıyorum.gerçekten kendisi çok güzel yüz hatlarına sahip :)

bu arada ikinci kez yüklediğim çalışma daha net.

yorum yapan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim..

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
beğendiğim tek şey göz... halbuki gözlerin çizimi daha zordur.. ama irisin dışında kalan beyazlık fazla beyaz kalmış :)..başarılar diliyorum...